Urząd Skarbowy Kościerzyna – US w Kościerzynie

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: pomorskie

Kontakt z Urzędem Skarbowym w Kościerzynie – telefon, numer. Urząd Skarbowy Kościerzyna godziny otwarcia, rezerwacje wizyt. Aktualny adres Urzędu Skarbowego w Kościerzynie

Kontakt Urząd Skarbowy Kościerzyna

Adres: ul. Staszica 6, 83-400 Kościerzyna

Telefon: 58 680 89 00, 58 680 89 08

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Kościerzyna

Godziny otwarcia:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Kościerzynie

Oddział KAS – Urząd Skarbowy Kościerzyna – prowadzi stacjonarną i telefoniczną obsługę petentów. Jednostka jest odpowiednia nie tylko dla mieszkańców miasta Kościerzyny ale również okolicznych powiatów. Pełen zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego w Kościerzynie został opublikowany na stronie placówki.

Urząd Skarbowy w Kościerzynie podzielony jest na odpowiednie działy, referaty, jedno i wieloosobowe stanowiska według kategorii realizowanych spraw. Warto wiedzieć, że działające w US Kościerzyna stanowiska posiadają indywidualne numery kontaktowe.

Urząd Skarbowy Kościerzyna kontakt

Najszybszym sposobem skontaktowania się z jednostką KAS jaką jest Urząd Skarbowy w Kościerzynie jest skorzystanie z numeru podanego na stronie internetowej. Na obecną chwilę Urząd Skarbowy Kościerzyna kontakt przez telefon obsługuje w godzinach pracy placówki. Trzeba wiedzieć, że poza bezpośrednim numerem, wsparcie dla petentów podlegających pod Urząd Skarbowy w Kościerzynie dostępne jest również pod numerem 801 055 055.

Oczywiście Urząd Skarbowy Kościerzyna kontakt umożliwia podatnikom poprzez pocztę elektroniczną. Wysyłając wiadomość na adres można uzyskać potrzebne informacje w szybkim czasie. Pracownicy Urzędu Skarbowego w Kościerzynie udzielają odpowiedzi na wiadomości przygotowane zgodnie z zaleceniami rządowymi.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Kościerzynie

Harmonogram pracy Urzędu Skarbowego w Kościerzynie jest ustalany przez naczelnika instytucji. Oczywiście biorąc pod uwagę fakt, iż Urząd Skarbowy Kościerzyna to instytucja państwowa, funkcjonuje on we wszystkie dni robocze.

Urząd Skarbowy Kościerzyna druki

Wszystkie potrzebne do realizacji formalności w Urzędzie Skarbowym w Kościerzynie druki i formularze można samodzielnie znaleźć na stronie internetowej. Dodatkowo Urząd Skarbowy Kościerzyna druki i formularze posiada w swojej placówce. Decydując się na samodzielny wydruk dokumentów, należy pamiętać o ich poprawnym uzupełnieniu, a następnie dostarczeniu do placówki.

Osoby które posiadają Profil Zaufany mogą skorzystać z e-Urzędu Skarbowego i przesłać dokumenty do Urzędu Skarbowego w Kościerzynie online.

Mapa Urząd Skarbowy Kościerzyna

Liczba wyświetleń: 79Wyszukaj dodatkowe informacje: