Urząd Skarbowy Kościerzyna – US w Kościerzynie

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: pomorskie

Urząd Skarbowy Kościerzyna – US w Kościerzynie

Kontakt z Urzędem Skarbowym w Kościerzynie – telefon, numer. Urząd Skarbowy Kościerzyna godziny otwarcia, rezerwacje wizyt. Aktualny adres Urzędu Skarbowego w Kościerzynie

Urząd Skarbowy Kościerzyna kontakt

Najszybszym sposobem skontaktowania się z jednostką KAS jaką jest Urząd Skarbowy w Kościerzynie jest skorzystanie z numeru podanego na stronie internetowej. Na obecną chwilę Urząd Skarbowy Kościerzyna kontakt przez telefon obsługuje w godzinach pracy placówki. Trzeba wiedzieć, że poza bezpośrednim numerem, wsparcie dla petentów podlegających pod Urząd Skarbowy w Kościerzynie dostępne jest również pod numerem 801 055 055.

Oczywiście Urząd Skarbowy Kościerzyna kontakt umożliwia podatnikom poprzez pocztę elektroniczną. Wysyłając wiadomość na adres można uzyskać potrzebne informacje w szybkim czasie. Pracownicy Urzędu Skarbowego w Kościerzynie udzielają odpowiedzi na wiadomości przygotowane zgodnie z zaleceniami rządowymi.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Kościerzynie

Harmonogram pracy Urzędu Skarbowego w Kościerzynie jest ustalany przez naczelnika instytucji. Oczywiście biorąc pod uwagę fakt, iż Urząd Skarbowy Kościerzyna to instytucja państwowa, funkcjonuje on we wszystkie dni robocze.

Kontakt Urząd Skarbowy Kościerzyna

Adres: ul. Staszica 6, 83-400 Kościerzyna

Telefon: 58 680 89 00, 58 680 89 08

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Kościerzyna:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Kościerzynie

Oddział KAS – Urząd Skarbowy Kościerzyna – prowadzi stacjonarną i telefoniczną obsługę petentów. Jednostka jest odpowiednia nie tylko dla mieszkańców miasta Kościerzyny ale również okolicznych powiatów. Pełen zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego w Kościerzynie został opublikowany na stronie placówki.

Urząd Skarbowy w Kościerzynie podzielony jest na odpowiednie działy, referaty, jedno i wieloosobowe stanowiska według kategorii realizowanych spraw. Warto wiedzieć, że działające w US Kościerzyna stanowiska posiadają indywidualne numery kontaktowe.

Urząd Skarbowy Kościerzyna druki

Wszystkie potrzebne do realizacji formalności w Urzędzie Skarbowym w Kościerzynie druki i formularze można samodzielnie znaleźć na stronie internetowej. Dodatkowo Urząd Skarbowy Kościerzyna druki i formularze posiada w swojej placówce. Decydując się na samodzielny wydruk dokumentów, należy pamiętać o ich poprawnym uzupełnieniu, a następnie dostarczeniu do placówki.

Osoby które posiadają Profil Zaufany mogą skorzystać z e-Urzędu Skarbowego i przesłać dokumenty do Urzędu Skarbowego w Kościerzynie online.

Mapa Urząd Skarbowy Kościerzyna

Liczba wyświetleń: 416Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS