Urząd Skarbowy Międzyrzecz – US w Międzyrzeczu

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: lubuskie

Urząd Skarbowy Międzyrzecz – US w Międzyrzeczu

Urząd Skarbowy Międzyrzecz godziny otwarcia, e-mail, kontakt, numer telefonu, numer konta. Urząd Skarbowy w Międzyrzeczu druki do pobrania, rozliczenie PIT.

Urząd Skarbowy Międzyrzecz kontakt

Bezpośredni kontakt z pracownikami Urzędu Skarbowego w Międzyrzeczu jest możliwy między innymi przez telefon. Ten kanał kontaktu gwarantuje najszybsze uzyskanie wsparcia. Oczywiście Urząd Skarbowy Międzyrzecz kontakt prowadzi również mailowo. Skrzynka pocztowa Urzędu Skarbowego w Międzyrzeczu jest sprawdzana regularnie, jednak czas na uzyskanie odpowiedzi jest minimalnie dłuższy w porównaniu do kontaktu drogą telefoniczną.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Międzyrzeczu

Bezpośredni kontakt z Urzędem Skarbowym w Międzyrzeczu jest możliwy poprzez różne kanały komunikacji, w tym przez telefon, który zapewnia najszybszą możliwość uzyskania pomocy. Urząd Skarbowy Międzyrzecz kontakt umożliwia również drogą mailową, jednak w tym przypadku czas na uzyskanie odpowiedzi może być dłuższy niż przy kontakcie telefonicznym. Skrzynka mailowa Urzędu Skarbowego w Międzyrzeczu jest regularnie sprawdzana.

Kontakt Urząd Skarbowy Międzyrzecz

Adres: ul. Rynek 3, 66-300 Międzyrzecz

Telefon: 95 742 35 00, 660557453

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Międzyrzecz:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Międzyrzeczu

Urząd Skarbowy Międzyrzecz jest jednostką administracji podatkowej, która ma na celu wykonywanie zadań związanych z naliczaniem i pobieraniem podatków oraz innych należności publicznoprawnych. W Międzyrzeczu Urząd Skarbowy jest odpowiedzialny za przeprowadzanie kontroli podatkowych, udzielanie informacji i porad podatkowych, a także rozpatrywanie wniosków i skarg podatników. Dla mieszkańców miasta Międzyrzecz Urząd Skarbowy będzie odpowiednią instytucją w zakresie uiszczenia opłat czy podatków.

Urząd Skarbowy Międzyrzecz zwrot podatku

Jeśli chodzi o zwrot nadpłaty podatku, Urząd Skarbowy Międzyrzecz przekazuje go podatnikom w zależności od sposobu przesłania deklaracji podatkowej. Ci, którzy skorzystali z tradycyjnej metody, mogą oczekiwać na zwrot w ciągu 3 miesięcy, natomiast ci, którzy złożyli deklarację online, mogą spodziewać się zwrotu w ciągu 45 dni. Jeżeli do Urzędu Skarbowego w Międzyrzeczu nie wpłynie dokument potwierdzający chęć petenta na przekazania nadpłaty na poczet innych zobowiązań, pieniądze zostaną zwrócone na konto.

Mapa Urząd Skarbowy Międzyrzecz

Liczba wyświetleń: 355Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS