Urząd Skarbowy Mońki – US w Mońkach

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: podlaskie

Urząd Skarbowy Mońki kontakt, godziny otwarcia, numer konta. Jakie sprawy można załatwić w Urzędzie Skarbowym w Mońkach? US Mońki telefon, adres.

Kontakt Urząd Skarbowy Mońki

Adres: ul. Ełcka 41 A, 19-100 Mońki

Telefon: 85 727 99 30, 85 727 99 31

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Mońki

Godziny otwarcia:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Mońkach

Instytucja podatkowa jaką jest Urząd Skarbowy Mońki prowadzi działania z zakresu poboru opłat na rzecz państwa, ale również obsługuje sprawy związane z egzekucją administracyjną czy kasami fiskalnymi. Urząd Skarbowy w Mońkach jest placówką odpowiednią nie tylko dla mieszkańców Moniek ale również dla osób zamieszkujących pobliskie okolice. Dokładny zasięg terytorialny Urząd Skarbowy Mońki zamieścił online.

Urząd Skarbowy Mońki kontakt

Bezpośredni kontakt z pracownikami Urzędu Skarbowego w Mońkach jest możliwy między innymi przez telefon. Ten kanał kontaktu gwarantuje najszybsze uzyskanie wsparcia. Oczywiście Urząd Skarbowy Mońki kontakt prowadzi również mailowo. Skrzynka pocztowa Urzędu Skarbowego w Mońkach jest sprawdzana regularnie, jednak czas na uzyskanie odpowiedzi jest minimalnie dłuższy w porównaniu do kontaktu drogą telefoniczną.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Mońkach

Bezpośredni kontakt z Urzędem Skarbowym w Mońkach jest możliwy poprzez różne kanały komunikacji, w tym przez telefon, który zapewnia najszybszą możliwość uzyskania pomocy. Urząd Skarbowy Mońki kontakt umożliwia również drogą mailową, jednak w tym przypadku czas na uzyskanie odpowiedzi może być dłuższy niż przy kontakcie telefonicznym. Skrzynka mailowa Urzędu Skarbowego w Mońkach jest regularnie sprawdzana.

Urząd Skarbowy Mońki numer konta

Jako iż Urząd Skarbowy Mońki działa głównie w zakresie przyjmowania podatków, z tego względu posiada on indywidualne numery kont bankowych. Chcąc opłacić należności należy na numer konta Urzędu Skarbowego w Mońkach przesłać przelew. Należy jednak pamiętać, że dla uporządkowania formalności Urząd Skarbowy Mońki numery kont udostępnił na swojej stronie internetowej wraz z odpowiednimi dopiskami. Nie wszystkie z opłat powinny być przekazane na ten sam rachunek.

Mapa Urząd Skarbowy Mońki

Liczba wyświetleń: 55Wyszukaj dodatkowe informacje: