Urząd Skarbowy Mońki – US w Mońkach

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: podlaskie

Urząd Skarbowy Mońki – US w Mońkach

Urząd Skarbowy Mońki kontakt, godziny otwarcia, numer konta. Jakie sprawy można załatwić w Urzędzie Skarbowym w Mońkach? US Mońki telefon, adres.

Urząd Skarbowy Mońki kontakt

Bezpośredni kontakt z pracownikami Urzędu Skarbowego w Mońkach jest możliwy między innymi przez telefon. Ten kanał kontaktu gwarantuje najszybsze uzyskanie wsparcia. Oczywiście Urząd Skarbowy Mońki kontakt prowadzi również mailowo. Skrzynka pocztowa Urzędu Skarbowego w Mońkach jest sprawdzana regularnie, jednak czas na uzyskanie odpowiedzi jest minimalnie dłuższy w porównaniu do kontaktu drogą telefoniczną.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Mońkach

Bezpośredni kontakt z Urzędem Skarbowym w Mońkach jest możliwy poprzez różne kanały komunikacji, w tym przez telefon, który zapewnia najszybszą możliwość uzyskania pomocy. Urząd Skarbowy Mońki kontakt umożliwia również drogą mailową, jednak w tym przypadku czas na uzyskanie odpowiedzi może być dłuższy niż przy kontakcie telefonicznym. Skrzynka mailowa Urzędu Skarbowego w Mońkach jest regularnie sprawdzana.

Kontakt Urząd Skarbowy Mońki

Adres: ul. Ełcka 41 A, 19-100 Mońki

Telefon: 85 727 99 30, 85 727 99 31

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Mońki:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Mońkach

Instytucja podatkowa jaką jest Urząd Skarbowy Mońki prowadzi działania z zakresu poboru opłat na rzecz państwa, ale również obsługuje sprawy związane z egzekucją administracyjną czy kasami fiskalnymi. Urząd Skarbowy w Mońkach jest placówką odpowiednią nie tylko dla mieszkańców Moniek ale również dla osób zamieszkujących pobliskie okolice. Dokładny zasięg terytorialny Urząd Skarbowy Mońki zamieścił online.

Urząd Skarbowy Mońki numer konta

Jako iż Urząd Skarbowy Mońki działa głównie w zakresie przyjmowania podatków, z tego względu posiada on indywidualne numery kont bankowych. Chcąc opłacić należności należy na numer konta Urzędu Skarbowego w Mońkach przesłać przelew. Należy jednak pamiętać, że dla uporządkowania formalności Urząd Skarbowy Mońki numery kont udostępnił na swojej stronie internetowej wraz z odpowiednimi dopiskami. Nie wszystkie z opłat powinny być przekazane na ten sam rachunek.

Mapa Urząd Skarbowy Mońki

Liczba wyświetleń: 328Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS