Urząd Skarbowy Rypin – US w Rypinie

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: kujawsko-pomorskie

Urząd Skarbowy Rypin – US w Rypinie

Urząd Skarbowy Rypin godziny otwarcia, e-mail, kontakt, numer telefonu, numer konta. Urząd Skarbowy w Rypinie druki do pobrania, rozliczenie PIT.

Urząd Skarbowy Rypin kontakt

Instytucja, jaką jest Urząd Skarbowy Rypin kontakt zdalny dla podatników umożliwił za pomocą numeru telefonu oraz adresu e-mail. Szybszym sposobem na uzyskanie wsparcia będzie skorzystanie z telefonu Urzędu Skarbowego w Rypinie. Czas oczekiwania na odpowiedź drogą mailową może potrwać nieco dłużej.

Trzeba pamiętać, że Urząd Skarbowy Rypin kontakt prowadzi wyłącznie w godzinach otwarcia placówki,

Urząd Skarbowy w Rypinie godziny otwarcia

Harmonogram pracy Urzędu Skarbowego w Rypinie został ustalony przez naczelnika na podstawie potrzeb interesantów i dostępności pracowników. Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Rypinie najlepiej uzyskać przed osobistą wizytą w placówce. Jeżeli miałaby wystąpić sytuacja w której Urząd Skarbowy Rypin godziny otwarcia zmieni, na stronie placówki zostanie udostępniona odpowiednia informacja.

Kontakt Urząd Skarbowy Rypin

Adres: ul. Dojazdowa 10, 87-500 Rypin

Telefon: 54 280 92 00, 54 280 92 10

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Rypin:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Rypinie

Na terenie miasta Rypin Urząd Skarbowy posiada swoją stacjonarną siedzibę otwartą dla interesantów we wszystkie dni robocze. Urząd Skarbowy w Rypinie prowadzi obsługę podatników, ale również przeprowadza kontrole czy egzekucje podatkowe.

Do zadań Urzędu Skarbowego w Rypinie zalicza się również:

  • wsparcie podatników
  • pobieranie podatków
  • rejestracja podatników
  • przyjmowanie deklaracji podatkowych

W Urzędzie Skarbowym w Rypinie można złożyć między innymi druk PCC-3, VAT 7, PIT-37 czy formularz zgłoszenia darowizny lub spadku SD Z2. 

Urząd Skarbowy Rypin zwrot podatku

W przypadku gdy podatnik przekaże do Urzędu Skarbowego w Rypinie kwotę przewyższającą jego zobowiązania, uzyska on zwrot. W jakim terminie Urząd Skarbowy Rypin przesyła zwrot podatku? Zgodnie z ustaleniami Urząd Skarbowy Rypin zwrot podatku dla osób rozliczających się online przekazuje do 45 dni. W przypadku gdy podatnik złożył deklaracje tradycyjnie czas przekazania zwrotu podatku jest wydłużony do 3 miesięcy. 

Mapa Urząd Skarbowy Rypin

Liczba wyświetleń: 374Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS