Urząd Skarbowy Sępólno Krajeńskie – US w Sępólnie Krajeńskim

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: kujawsko-pomorskie

Urząd Skarbowy Sępólno Krajeńskie – US w Sępólnie Krajeńskim

Urząd Skarbowy w Sępólnie Krajeńskim godziny otwarcia, kontakt, numer telefonu, adres. Urząd Skarbowy Sępólno Krajeńskie druki do pobrania, rozliczenie deklaracji online.

Urząd Skarbowy Sępólno Krajeńskie kontakt

Chcąc skontaktować się z Urzędem Skarbowym w Sępólnie Krajeńskim petenci mogą skorzystać z dostępnych kanałów kontaktu. Obecnie Urząd Skarbowy Sępólno Krajeńskie kontakt prowadzi telefonicznie. Istnieje również możliwość kontaktu bezpośrednio z wybranym wydziałem wewnętrznym placówki.

Dodatkowo kontakt z Urzędem Skarbowym w Sępólnie Krajeńskim może być zrealizowany poprzez pocztę elektroniczną. Na podany adres e-mail US w Sępólnie Krajeńskim można kierować zapytania. Trzeba jednak pamiętać, że nie jest to odpowiedni kanał do przesyłania dokumentów urzędowych. Nie można również zapomnieć, iż zgodnie z obowiązującym prawem Urząd Skarbowy Sępólno Krajeńskie kontakt może prowadzić wyłącznie z osobami które w wiadomości mailowej opatrzonej tytułem umieściły własne imię, nazwisko i adres zamieszkania.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Sępólnie Krajeńskim

Godziny w których przyjmowani są petenci w Urzędzie Skarbowym w Sępólnie Krajeńskim są ustalane odgórnie przez naczelnika placówki. Trzeba wiedzieć, że Urząd Skarbowy Sępólno Krajeńskie godziny otwarcia ustalił tak, aby jak największa ilość petentów mogła skorzystać z pomocy pracowników.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Sępólnie Krajeńskim mogą ulegać zmianie w dni świąteczne, z tego względu zaleca się kontakt z placówką w celu weryfikacji informacji.

Kontakt Urząd Skarbowy Sępólno Krajeńskie

Adres: ul. Tadeusza Kościuszki 22, 89-400 Sępólno Krajeńskie

Telefon: 52 388 83 10, 52 388 83 35

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Sępólno Krajeńskie:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Sępólnie Krajeńskim

Oddział KAS – Urząd Skarbowy Sępólno Krajeńskie – prowadzi stacjonarną i telefoniczną obsługę petentów. Jednostka jest odpowiednia nie tylko dla mieszkańców miasta Sępólna Krajeńskiego ale również okolicznych powiatów. Pełen zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego w Sępólnie Krajeńskim został opublikowany na stronie placówki.

Urząd Skarbowy w Sępólnie Krajeńskim podzielony jest na odpowiednie działy, referaty, jedno i wieloosobowe stanowiska według kategorii realizowanych spraw. Warto wiedzieć, że działające w US Sępólno Krajeńskie stanowiska posiadają indywidualne numery kontaktowe.

Urząd Skarbowy Sępólno Krajeńskie druki

Wszystkie potrzebne do realizacji formalności w Urzędzie Skarbowym w Sępólnie Krajeńskim druki i formularze można samodzielnie znaleźć na stronie internetowej. Dodatkowo Urząd Skarbowy Sępólno Krajeńskie druki i formularze posiada w swojej placówce. Decydując się na samodzielny wydruk dokumentów, należy pamiętać o ich poprawnym uzupełnieniu, a następnie dostarczeniu do placówki.

Osoby które posiadają Profil Zaufany mogą skorzystać z e-Urzędu Skarbowego i przesłać dokumenty do Urzędu Skarbowego w Sępólnie Krajeńskim online.

Mapa Urząd Skarbowy Sępólno Krajeńskie

Liczba wyświetleń: 241Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS