Urząd Skarbowy Siemiatycze – US w Siemiatyczach

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: podlaskie

Urząd Skarbowy Siemiatycze – US w Siemiatyczach

Rozliczenie PIT Urząd Skarbowy w Siemiatyczach. Kontakt Urząd Skarbowy Siemiatycze, telefon, e-mail. Aktualne godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Siemiatyczach.

Siemiatycze Urząd Skarbowy kontakt

Kanały kontaktu wspierane przez Urząd Skarbowy w Siemiatyczach to połączenie telefoniczne oraz konwersacja drogą mailową. Urząd Skarbowy Siemiatycze kontakt prowadzi w czasie godzin otwarcia. Warto pamiętać, że telefon Urzędu Skarbowego w Siemiatyczach jest formą przygotowaną dla osób pilnie potrzebujących uzyskać wsparcie pracowników. W przypadku gdy zapytanie nie wymaga natychmiastowej odpowiedzi lub jest bardzo rozbudowane, zaleca się kontakt drogą mailową.

Godziny otwarcia US Siemiatycze

We wszystkie dni robocze Urząd Skarbowy Siemiatycze działa i prowadzi zarówno stacjonarną, jak i zdalną obsługę petentów. Planując wizytę w US Siemiatycze, zaleca się uprzednią weryfikację harmonogramu pracy danego dnia. Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Siemiatyczach ustalono odpowiednio, aby jak największa ilość petentów mogła skorzystać ze wsparcia.

Kontakt Urząd Skarbowy Siemiatycze

Adres: ul. Pałacowa 18, 17-300 Siemiatycze

Telefon: 85 722 52 00, 85 722 52 01

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Siemiatycze:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Siemiatyczach

Oddział KAS – Urząd Skarbowy Siemiatycze – prowadzi stacjonarną i telefoniczną obsługę petentów. Jednostka jest odpowiednia nie tylko dla mieszkańców miasta Siemiatycz ale również okolicznych powiatów. Pełen zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego w Siemiatyczach został opublikowany na stronie placówki.

Urząd Skarbowy w Siemiatyczach podzielony jest na odpowiednie działy, referaty, jedno i wieloosobowe stanowiska według kategorii realizowanych spraw. Warto wiedzieć, że działające w US Siemiatycze stanowiska posiadają indywidualne numery kontaktowe.

Urząd Skarbowy Siemiatycze druki

Gotowe do wypełnienia formularze i wnioski Urząd Skarbowy Siemiatycze udostępnia osobom zainteresowanym online. Każdy petent może pobrać druk i uzupełnić go samodzielnie w domu, a następnie dostarczyć do siedziby Urzędu Skarbowego w Siemiatyczach. Warto pamiętać, że Urząd Skarbowy Siemiatycze druki do wypełnienia posiada bezpośrednio w placówce.

Mapa Urząd Skarbowy Siemiatycze

Liczba wyświetleń: 347Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS