Urząd Skarbowy Słubice – US w Słubicach

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: lubuskie

Urząd Skarbowy w Słubicach godziny otwarcia, adres, telefon. Urząd Skarbowy Słubice formularze, druki, zwrot podatku. rezerwacja wizyty Urząd Skarbowy Słubice.

Kontakt Urząd Skarbowy Słubice

Adres: ul. Wojska Polskiego 155 69-100 Słubice

Telefon: 95 750 15 11, 660 557 575

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Słubice

Godziny otwarcia:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Słubicach

Instytucją jaką odpowiada za pobieranie podatków w Słubicach jest Urząd Skarbowy Słubice. Jako iż w Polsce Urzędu Skarbowe posiadają konkretne zasięgi terytorialne, również Urząd Skarbowy Słubice obsługuje petentów zamieszkujących dany obszar. Zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego w Słubicach został ustalony przez naczelnika.

W mieście Słubice Urząd Skarbowy składa się z działów, referatów, a także jedno i wieloosobowych stanowisk. Zatrudnieni w Urzędzie Skarbowym w Słubicach dokładają wszelkich starań aby pomóc podatnikom w realizacji formalności.

Urząd Skarbowy Słubice kontakt

Jednym z kanałów kontaktu obsługiwanych przez Urząd Skarbowy w Słubicach jest poczta elektroniczna. Podany wyżej adres jest obsługiwany przez pracowników US Słubice. Wysyłając wiadomość trzeba pamiętać o podpisie zawierającym imię, nazwisko i adres zamieszkania nadawcy.

Urząd Skarbowy Słubice kontakt prowadzi również telefonicznie. Poza głównym numerem do centrali można również skorzystać z telefonów do poszczególnych wydziałów wewnętrznych. Wszystkich informacji udzielają konsultanci telefoniczni centrali Urzędu Skarbowego w Słubicach. 

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Słubicach

Aktualne godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Słubicach są szczególnie istotne dla osób planujących wizytę w placówce. Warto pamiętać, że osobiste wizyty w Urzędzie Skarbowym Słubice muszą być poprzedzone rezerwacją terminu. Urząd Skarbowy Słubice godziny otwarcia ustalił odpowiednio, aby przyjąć jak największą ilość petentów.

Urząd Skarbowy Słubice zwrot podatku

Zwrot nadpłaty podatku Urząd Skarbowy Słubice wypłaca podatnikom w zależności od sposobu złożenia deklaracji podatkowej. Osoby które zdecydowały się na tradycyjną formę przekazania dokumentów mogą spodziewać się, że Urząd Skarbowy Słubice zwrot podatku prześle w terminie do 3 miesięcy. W przypadku gdy petent złożył deklaracje online Urząd Skarbowy w Słubicach zwrot podatku prześle w ciągu 45 dni.

Mapa Urząd Skarbowy Słubice

Liczba wyświetleń: 88Wyszukaj dodatkowe informacje: