Urząd Skarbowy Sokółka – US w Sokółce

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: podlaskie

Urząd Skarbowy Sokółka – US w Sokółce

Jak skontaktować się z Urzędem Skarbowym w Sokółce? Aktualny adres US Sokółka, kontakt. Urząd Skarbowy w Sokółce godziny otwarcia, telefony.

Urząd Skarbowy Sokółka kontakt

Najszybszym sposobem skontaktowania się z Urzędem Skarbowym w Sokółce jest skorzystanie z numeru telefonu podanego na stronie internetowej placówki. US Sokółka kontakt przez telefon obsługuje w godzinach pracy. Dodatkowo, podatnicy mogą skorzystać z infolinii KAS pod numerem 801 055 055 udzielającej wsparcia w zakresie spraw podlegających Urzędowi Skarbowemu w Sokółce.

Urząd Skarbowy Sokółka kontakt umożliwia również poprzez pocztę elektroniczną. Wysyłając wiadomość na odpowiedni adres, podatnicy mogą uzyskać potrzebne informacje w krótkim czasie. Pracownicy Urzędu Skarbowego w Sokółce odpowiadają na wiadomości przygotowane zgodnie odpowiednio według ustawy dot. korespondencji z instytucjami publicznymi.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Sokółce

Urząd Skarbowy Sokółka działa we wszystkie dni robocze, prowadząc zarówno stacjonarną, jak i zdalną obsługę petentów. Przed planowaniem wizyty w US Sokółka zaleca się uprzednią weryfikację harmonogramu pracy danego dnia, aby uniknąć niepotrzebnych niespodzianek. Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Sokółce zostały ustalone tak, aby jak największa ilość petentów mogła skorzystać ze wsparcia.

Kontakt Urząd Skarbowy Sokółka

Adres: ul. Białostocka 47, 6-100 Sokółka

Telefon: 85 711 14 30, 85 711 14 51

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Sokółka:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Sokółce

Oddział KAS – Urząd Skarbowy Sokółka – prowadzi stacjonarną i telefoniczną obsługę petentów. Jednostka jest odpowiednia nie tylko dla mieszkańców miasta Sokółki ale również okolicznych powiatów. Pełen zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego w Sokółce został opublikowany na stronie placówki.

Urząd Skarbowy w Sokółce podzielony jest na odpowiednie działy, referaty, jedno i wieloosobowe stanowiska według kategorii realizowanych spraw. Warto wiedzieć, że działające w US Sokółka stanowiska posiadają indywidualne numery kontaktowe.

Urząd Skarbowy Sokółka numer konta

Aby opłacić swoje należności podatkowe, należy skorzystać z indywidualnych numerów kont bankowych Urzędu Skarbowego w Sokółce. Te numery kont są dostępne na stronie internetowej Urzędu Skarbowego w Sokółce, wraz z odpowiednimi dopiskami, które pozwolą na uporządkowanie formalności. Trzeba pamiętać, że nie wszystkie opłaty należy przesyłać na ten sam rachunek.

Mapa Urząd Skarbowy Sokółka

Liczba wyświetleń: 369Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS