Urząd Skarbowy Sopot – US w Sopocie

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: pomorskie

Urząd Skarbowy Sopot – US w Sopocie

Kontakt z Urzędem Skarbowym w Sopocie – telefon, numer. Urząd Skarbowy Sopot godziny otwarcia, rezerwacje wizyt. Aktualny adres Urzędu Skarbowego w Sopocie

Urząd Skarbowy Sopot kontakt

Bezpośredni kontakt z pracownikami Urzędu Skarbowego w Sopocie jest możliwy między innymi przez telefon. Ten kanał kontaktu gwarantuje najszybsze uzyskanie wsparcia. Oczywiście Urząd Skarbowy Sopot kontakt prowadzi również mailowo. Skrzynka pocztowa Urzędu Skarbowego w Sopocie jest sprawdzana regularnie, jednak czas na uzyskanie odpowiedzi jest minimalnie dłuższy w porównaniu do kontaktu drogą telefoniczną.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Sopocie

Bezpośredni kontakt z Urzędem Skarbowym w Sopocie jest możliwy poprzez różne kanały komunikacji, w tym przez telefon, który zapewnia najszybszą możliwość uzyskania pomocy. Urząd Skarbowy Sopot kontakt umożliwia również drogą mailową, jednak w tym przypadku czas na uzyskanie odpowiedzi może być dłuższy niż przy kontakcie telefonicznym. Skrzynka mailowa Urzędu Skarbowego w Sopocie jest regularnie sprawdzana.

Kontakt Urząd Skarbowy Sopot

Adres: ul. 23 Marca 9/11, 81-808 Sopot

Telefon: (58) 555 46 00, (58) 555 46 68

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Sopot:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Sopocie

Urząd Skarbowy w Sopocie jest instytucją odpowiedzialną za pobór podatków, obsługę podatników oraz przeprowadzanie kontroli i egzekucji podatkowych na terenie miasta. Posiada on swoją stacjonarną siedzibę, która jest otwarta dla interesantów we wszystkie dni robocze.

Do zadań Urzędu Skarbowego w Sopocie należy również:

  • Wsparcie podatników, udzielanie porad dotyczących wymaganych do uiszczenia opłat
  • Pobieranie podatków
  • Rejestracja podatników
  • Przyjmowanie deklaracji podatkowych

W Urzędzie Skarbowym w Sopocie podatnicy mogą złożyć różne druki podatkowe, takie jak PIT-37, PCC-3 czy SD Z2.

Urząd Skarbowy Sopot druki

Wszystkie potrzebne do realizacji formalności w Urzędzie Skarbowym w Sopocie druki i formularze można samodzielnie znaleźć na stronie internetowej. Dodatkowo Urząd Skarbowy Sopot druki i formularze posiada w swojej placówce. Decydując się na samodzielny wydruk dokumentów, należy pamiętać o ich poprawnym uzupełnieniu, a następnie dostarczeniu do placówki.

Osoby które posiadają Profil Zaufany mogą skorzystać z e-Urzędu Skarbowego i przesłać dokumenty do Urzędu Skarbowego w Sopocie online.

Mapa Urząd Skarbowy Sopot

Liczba wyświetleń: 224Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS