Urząd Skarbowy Sulęcin – US w Sulęcinie

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: lubuskie

Urząd Skarbowy Sulęcin – US w Sulęcinie

Jak skontaktować się z Urzędem Skarbowym w Sulęcinie? Aktualny adres US Sulęcin, kontakt. Urząd Skarbowy w Sulęcinie godziny otwarcia, telefony.

Urząd Skarbowy Sulęcin kontakt

Jednym ze sposobów na skontaktowanie się z Urzędem Skarbowym w Sulęcinie jest poczta elektroniczna. Wyżej podany adres mailowy Urzędu Skarbowego w Sulęcinie może okazać się pomocny w przypadku wystąpienia wątpliwości które z formularzy wybrać. Poza tym sposobem Urząd Skarbowy Sulęcin kontakt prowadzi również telefonicznie. Numer telefonu Urzędu Skarbowego w Sulęcinie działa w godzinach pracy placówki.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Sulęcinie

Podobnie jak inne US w województwie, tak Urząd Skarbowy Sulęcin godziny otwarcia ustalił tak aby maksymalnie dopasować je do potrzeb petentów. Telefoniczne, jak i osobiste załatwienie spraw w US w Sulęcinie możliwe jest we wszystkie dni robocze. Oczywiście dni ustawowo wolne od pracy stanowią wyjątek. Trzeba również pamiętać, że w placówce jaką jest Urząd Skarbowy Sulęcin rezerwacja wizyt osobistych jest wymagana.

Kontakt Urząd Skarbowy Sulęcin

Adres: ul. Daszyńskiego 47, 69-200 Sulęcin

Telefon: 95 756 00 11, 660 557 539

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Sulęcin:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Sulęcinie

Urząd Skarbowy Sulęcin jest jednostką administracji podatkowej, która ma na celu wykonywanie zadań związanych z naliczaniem i pobieraniem podatków oraz innych należności publicznoprawnych. W Sulęcinie Urząd Skarbowy jest odpowiedzialny za przeprowadzanie kontroli podatkowych, udzielanie informacji i porad podatkowych, a także rozpatrywanie wniosków i skarg podatników. Dla mieszkańców miasta Sulęcin Urząd Skarbowy będzie odpowiednią instytucją w zakresie uiszczenia opłat czy podatków.

Urząd Skarbowy Sulęcin druki i formularze

Wszystkie potrzebne druki Urząd Skarbowy Sulęcin posiada przygotowane dla petentów w swojej siedzibie. Potrzebne wzory dokumentów Urząd Skarbowy w Sulęcinie udostępnił również online na swojej stronie internetowej. Warto pamiętać, że wiele formalności można zrealizować z wykorzystaniem ePUAP. Przy realizacji formalności online Urząd Skarbowy Sulęcin druki i formularze otrzymuje automatycznie, przez co nie ma potrzeby dodatkowej stacjonarnej wizyty.

Mapa Urząd Skarbowy Sulęcin

Liczba wyświetleń: 320Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS