Urząd Skarbowy Świebodzin – US w Świebodzinie

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: lubuskie

Urząd Skarbowy w Świebodzinie godziny otwarcia, kontakt, numer telefonu, adres. Urząd Skarbowy Świebodzin druki do pobrania, rozliczenie deklaracji online.

Kontakt Urząd Skarbowy Świebodzin

Adres: ul. Jana III Sobieskiego 6, 66-200 Świebodzin

Telefon: 68 456 06 10, 660 557 621

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Świebodzin

Godziny otwarcia:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Świebodzin Urząd Skarbowy

To właśnie Urząd Skarbowy w Świebodzinie zajmuje się pobieraniem należności od podatników, a także ich kontrolowaniem. Osoby u których występują wątpliwości co do podatków czy innych opłat mogą zgłosić się do Urzędu Skarbowego w Świebodzinie. Oczywiście nie są to jedyne zadania jakie Urząd Skarbowy Świebodzin wykonuje, placówka działa również w zakresie prowadzenia egzekucji administracyjnych czy zwalczaniu przestępstw skarbowych.

Urząd Skarbowy Świebodzin kontakt

Jednym z kanałów kontaktu obsługiwanych przez Urząd Skarbowy w Świebodzinie jest poczta elektroniczna. Podany wyżej adres jest obsługiwany przez pracowników US Świebodzin. Wysyłając wiadomość trzeba pamiętać o podpisie zawierającym imię, nazwisko i adres zamieszkania nadawcy.

Urząd Skarbowy Świebodzin kontakt prowadzi również telefonicznie. Poza głównym numerem do centrali można również skorzystać z telefonów do poszczególnych wydziałów wewnętrznych. Wszystkich informacji udzielają konsultanci telefoniczni centrali Urzędu Skarbowego w Świebodzinie. 

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Świebodzinie

Aktualne godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Świebodzinie są szczególnie istotne dla osób planujących wizytę w placówce. Warto pamiętać, że osobiste wizyty w Urzędzie Skarbowym Świebodzin muszą być poprzedzone rezerwacją terminu. Urząd Skarbowy Świebodzin godziny otwarcia ustalił odpowiednio, aby przyjąć jak największą ilość petentów.

Urząd Skarbowy Świebodzin numer konta

Aby opłacić swoje należności podatkowe, należy skorzystać z indywidualnych numerów kont bankowych Urzędu Skarbowego w Świebodzinie. Te numery kont są dostępne na stronie internetowej Urzędu Skarbowego w Świebodzinie, wraz z odpowiednimi dopiskami, które pozwolą na uporządkowanie formalności. Trzeba pamiętać, że nie wszystkie opłaty należy przesyłać na ten sam rachunek.

Mapa Urząd Skarbowy Świebodzin

Liczba wyświetleń: 81Wyszukaj dodatkowe informacje: