Urząd Skarbowy Szczytno – US w Szczytnie

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: warmińsko-mazurskie

Urząd Skarbowy Szczytno – US w Szczytnie

Urząd Skarbowy w Szczytnie godziny otwarcia, kontakt, numer telefonu, adres. Urząd Skarbowy Szczytno druki do pobrania, rozliczenie deklaracji online.

Urząd Skarbowy Szczytno kontakt

Jednym z możliwych sposobów kontaktu z Urzędem Skarbowym w Szczytnie jest przesłanie wiadomości elektronicznej na podany adres e-mail. W razie wątpliwości dotyczących wyboru odpowiedniego formularza, ten sposób komunikacji może okazać się pomocny. Urząd Skarbowy Szczytno kontakt umożliwia również telefonicznie, z numerem dostępnym w godzinach pracy placówki. Centrala telefoniczna US w Szczytnie jest przeznaczona do potrzeb podatników.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Szczytnie

Aby skontaktować się z Urzędem Skarbowym w Szczytnie, poza obsługiwanymi kanałami kontaktu, warto poznać także harmonogram pracy placówki. Urząd Skarbowy Szczytno godziny otwarcia dostosowuje do potrzeb petentów i udostępnia wszystkie potrzebne formularze online. Rezerwacja wizyt osobistych jest wymagana, aby uzyskać pomoc w Urzędzie Skarbowym w Szczytnie.

Kontakt Urząd Skarbowy Szczytno

Adres: ul. Warszawska 5, 12-100 Szczytno

Telefon: (89) 624 75 30,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Szczytno:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Szczytnie

Urząd Skarbowy Szczytno jest jednostką należącą do Krajowej Administracji Skarbowej. Trzeba wspomnieć, że jest on odpowiedni nie tylko dla mieszkańców Szczytna ale również okolicznych powiatów. Dokładny zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego w Szczytnie został udostępniony przez naczelnika na stronie placówki.

Urząd Skarbowy Szczytno zwrot podatku

Jeśli chodzi o zwrot nadpłaty podatku, Urząd Skarbowy Szczytno przekazuje go podatnikom w zależności od sposobu przesłania deklaracji podatkowej. Ci, którzy skorzystali z tradycyjnej metody, mogą oczekiwać na zwrot w ciągu 3 miesięcy, natomiast ci, którzy złożyli deklarację online, mogą spodziewać się zwrotu w ciągu 45 dni. Jeżeli do Urzędu Skarbowego w Szczytnie nie wpłynie dokument potwierdzający chęć petenta na przekazania nadpłaty na poczet innych zobowiązań, pieniądze zostaną zwrócone na konto.

Mapa Urząd Skarbowy Szczytno

Liczba wyświetleń: 426Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS