Urząd Skarbowy Wąbrzeźno – US w Wąbrzeźnie

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: kujawsko-pomorskie

Urząd Skarbowy Wąbrzeźno – US w Wąbrzeźnie

Urząd Skarbowy Wąbrzeźno godziny otwarcia placówki, spis telefonów, adres. Rozliczenie PIT w Urzędzie Skarbowym w Wąbrzeźnie. Numery kont US Wąbrzeźno.

Urząd Skarbowy Wąbrzeźno kontakt

Jednym ze sposobów na skontaktowanie się z Urzędem Skarbowym w Wąbrzeźnie jest poczta elektroniczna. Wyżej podany adres mailowy Urzędu Skarbowego w Wąbrzeźnie może okazać się pomocny w przypadku wystąpienia wątpliwości które z formularzy wybrać. Poza tym sposobem Urząd Skarbowy Wąbrzeźno kontakt prowadzi również telefonicznie. Numer telefonu Urzędu Skarbowego w Wąbrzeźnie działa w godzinach pracy placówki.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Wąbrzeźnie

Podobnie jak inne US w województwie, tak Urząd Skarbowy Wąbrzeźno godziny otwarcia ustalił tak aby maksymalnie dopasować je do potrzeb petentów. Telefoniczne, jak i osobiste załatwienie spraw w US w Wąbrzeźnie możliwe jest we wszystkie dni robocze. Oczywiście dni ustawowo wolne od pracy stanowią wyjątek. Trzeba również pamiętać, że w placówce jaką jest Urząd Skarbowy Wąbrzeźno rezerwacja wizyt osobistych jest wymagana.

Kontakt Urząd Skarbowy Wąbrzeźno

Adres: ul. Macieja Rataja 2, 87-200 Wąbrzeźno

Telefon: 56 689 05 00, 56 689 05 01

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Wąbrzeźno:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Wąbrzeźno Urząd Skarbowy

To właśnie Urząd Skarbowy w Wąbrzeźnie zajmuje się pobieraniem należności od podatników, a także ich kontrolowaniem. Osoby u których występują wątpliwości co do podatków czy innych opłat mogą zgłosić się do Urzędu Skarbowego w Wąbrzeźnie. Oczywiście nie są to jedyne zadania jakie Urząd Skarbowy Wąbrzeźno wykonuje, placówka działa również w zakresie prowadzenia egzekucji administracyjnych czy zwalczaniu przestępstw skarbowych.

Urząd Skarbowy Wąbrzeźno druki

Gotowe do wypełnienia formularze i wnioski Urząd Skarbowy Wąbrzeźno udostępnia osobom zainteresowanym online. Każdy petent może pobrać druk i uzupełnić go samodzielnie w domu, a następnie dostarczyć do siedziby Urzędu Skarbowego w Wąbrzeźnie. Warto pamiętać, że Urząd Skarbowy Wąbrzeźno druki do wypełnienia posiada bezpośrednio w placówce.

Mapa Urząd Skarbowy Wąbrzeźno

Liczba wyświetleń: 185Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS