Urząd Skarbowy Wschowa – US w Wschowie

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: lubuskie

Urząd Skarbowy Wschowa – US w Wschowie

Urząd Skarbowy w Wschowie godziny otwarcia, kontakt, numer telefonu, adres. Urząd Skarbowy Wschowa druki do pobrania, rozliczenie deklaracji online.

Urząd Skarbowy Wschowa kontakt

Jednym z możliwych sposobów kontaktu z Urzędem Skarbowym w Wschowie jest przesłanie wiadomości elektronicznej na podany adres e-mail. W razie wątpliwości dotyczących wyboru odpowiedniego formularza, ten sposób komunikacji może okazać się pomocny. Urząd Skarbowy Wschowa kontakt umożliwia również telefonicznie, z numerem dostępnym w godzinach pracy placówki. Centrala telefoniczna US w Wschowie jest przeznaczona do potrzeb podatników.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Wschowie

Aby skontaktować się z Urzędem Skarbowym w Wschowie, poza obsługiwanymi kanałami kontaktu, warto poznać także harmonogram pracy placówki. Urząd Skarbowy Wschowa godziny otwarcia dostosowuje do potrzeb petentów i udostępnia wszystkie potrzebne formularze online. Rezerwacja wizyt osobistych jest wymagana, aby uzyskać pomoc w Urzędzie Skarbowym w Wschowie.

Kontakt Urząd Skarbowy Wschowa

Adres: ul. Zielony Rynek 7, 67-400 Wschowa

Telefon: 65 540 80 60, 660 558 068

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Wschowa:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Wschowie

Na terenie miasta Wschowa Urząd Skarbowy posiada swoją stacjonarną siedzibę otwartą dla interesantów we wszystkie dni robocze. Urząd Skarbowy w Wschowie prowadzi obsługę podatników, ale również przeprowadza kontrole czy egzekucje podatkowe.

Do zadań Urzędu Skarbowego w Wschowie zalicza się również:

  • wsparcie podatników
  • pobieranie podatków
  • rejestracja podatników
  • przyjmowanie deklaracji podatkowych

W Urzędzie Skarbowym w Wschowie można złożyć między innymi druk PCC-3, VAT 7, PIT-37 czy formularz zgłoszenia darowizny lub spadku SD Z2. 

Urząd Skarbowy Wschowa zwrot podatku

Zwrot nadpłaty podatku Urząd Skarbowy Wschowa wypłaca podatnikom w zależności od sposobu złożenia deklaracji podatkowej. Osoby które zdecydowały się na tradycyjną formę przekazania dokumentów mogą spodziewać się, że Urząd Skarbowy Wschowa zwrot podatku prześle w terminie do 3 miesięcy. W przypadku gdy petent złożył deklaracje online Urząd Skarbowy w Wschowie zwrot podatku prześle w ciągu 45 dni.

Mapa Urząd Skarbowy Wschowa

Liczba wyświetleń: 324Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS