Urząd Skarbowy Wysokie Mazowieckie – US w Wysokiem Mazowieckiem

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: podlaskie

Urząd Skarbowy Wysokie Mazowieckie – US w Wysokiem Mazowieckiem

Urząd Skarbowy Wysokie Mazowieckie godziny otwarcia, e-mail, kontakt, numer telefonu, numer konta. Urząd Skarbowy w Wysokiem Mazowieckiem druki do pobrania, rozliczenie PIT.

Urząd Skarbowy Wysokie Mazowieckie kontakt

Kontakt z pracownikami Urzędu Skarbowego w Wysokiem Mazowieckiem jest możliwy za pośrednictwem różnych kanałów, w tym przez telefon. Ta forma kontaktu pozwala na szybkie uzyskanie potrzebnych informacji. Oprócz tego Urząd Skarbowy Wysokie Mazowieckie jest również dostępny poprzez kontakt e-mailowy. Skrzynka pocztowa Urzędu Skarbowego w Wysokiem Mazowieckiem jest regularnie sprawdzana, jednak czas oczekiwania na odpowiedź jest dłuższy niż przy kontakcie telefonicznym.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Wysokiem Mazowieckiem

Na ten moment Urząd Skarbowy Wysokie Mazowieckie godziny otwarcia dostosował do potrzeb podatników. Przed wizytą w siedzibie Urzędu Skarbowego w Wysokiem Mazowieckiem należy sprawdzić godziny otwarcia placówki. Kolejnym ważnym aspektem jest to, że wizyta w Urzędzie Skarbowym Wysokie Mazowieckie wymaga rezerwacji, którą można zrobić zarówno przez telefon, jak i online. W wyznaczonych godzinach Urząd Skarbowy Wysokie Mazowieckie oferuje zarówno bezpośrednią, jak i telefoniczną obsługę klientów.

Kontakt Urząd Skarbowy Wysokie Mazowieckie

Adres: ul. Ludowa 21, 18-200 Wysokie Mazowieckie

Telefon: 86 275 74 00, 86 275 74 00

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Wysokie Mazowieckie:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Wysokiem Mazowieckiem

Urząd Skarbowy Wysokie Mazowieckie jest jednostką należącą do Krajowej Administracji Skarbowej. Trzeba wspomnieć, że jest on odpowiedni nie tylko dla mieszkańców Wysokiego Mazowieckiego ale również okolicznych powiatów. Dokładny zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego w Wysokiem Mazowieckiem został udostępniony przez naczelnika na stronie placówki.

Urząd Skarbowy Wysokie Mazowieckie PIT

Do zadań Urzędu Skarbowego w Wysokiem Mazowieckiem zalicza się również naliczenie i pobór należności w ramach podatku od osób fizycznych PIT. Osoby zobowiązane do uiszczenia płatności mogą zrobić to w Urzędzie Skarbowym w Wysokiem Mazowieckiem. Sprawy związane z PIT Urząd Skarbowy Wysokie Mazowieckie obsługuje poprzez wyspecjalizowany wydział wewnętrzny. 

Mapa Urząd Skarbowy Wysokie Mazowieckie

Liczba wyświetleń: 382Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS