Urząd Skarbowy Zambrów – US w Zambrowie

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: podlaskie

Urząd Skarbowy Zambrów – US w Zambrowie

Urząd Skarbowy w Zambrowie godziny otwarcia, kontakt, numer telefonu, adres. Urząd Skarbowy Zambrów druki do pobrania, rozliczenie deklaracji online.

Urząd Skarbowy Zambrów kontakt

Najszybszym sposobem skontaktowania się z Urzędem Skarbowym w Zambrowie jest skorzystanie z numeru telefonu podanego na stronie internetowej placówki. US Zambrów kontakt przez telefon obsługuje w godzinach pracy. Dodatkowo, podatnicy mogą skorzystać z infolinii KAS pod numerem 801 055 055 udzielającej wsparcia w zakresie spraw podlegających Urzędowi Skarbowemu w Zambrowie.

Urząd Skarbowy Zambrów kontakt umożliwia również poprzez pocztę elektroniczną. Wysyłając wiadomość na odpowiedni adres, podatnicy mogą uzyskać potrzebne informacje w krótkim czasie. Pracownicy Urzędu Skarbowego w Zambrowie odpowiadają na wiadomości przygotowane zgodnie odpowiednio według ustawy dot. korespondencji z instytucjami publicznymi.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Zambrowie

Urząd Skarbowy Zambrów działa we wszystkie dni robocze, prowadząc zarówno stacjonarną, jak i zdalną obsługę petentów. Przed planowaniem wizyty w US Zambrów zaleca się uprzednią weryfikację harmonogramu pracy danego dnia, aby uniknąć niepotrzebnych niespodzianek. Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Zambrowie zostały ustalone tak, aby jak największa ilość petentów mogła skorzystać ze wsparcia.

Kontakt Urząd Skarbowy Zambrów

Adres: ul. Jantarowa 16, 18-300 Zambrów

Telefon: 86 276 30 28, 86 276 30 18

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Zambrów:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Zambrowie

Urząd Skarbowy Zambrów jest jednostką administracji podatkowej, która ma na celu wykonywanie zadań związanych z naliczaniem i pobieraniem podatków oraz innych należności publicznoprawnych. W Zambrowie Urząd Skarbowy jest odpowiedzialny za przeprowadzanie kontroli podatkowych, udzielanie informacji i porad podatkowych, a także rozpatrywanie wniosków i skarg podatników. Dla mieszkańców miasta Zambrów Urząd Skarbowy będzie odpowiednią instytucją w zakresie uiszczenia opłat czy podatków.

Urząd Skarbowy Zambrów druki

Wszystkie potrzebne do realizacji formalności w Urzędzie Skarbowym w Zambrowie druki i formularze można samodzielnie znaleźć na stronie internetowej. Dodatkowo Urząd Skarbowy Zambrów druki i formularze posiada w swojej placówce. Decydując się na samodzielny wydruk dokumentów, należy pamiętać o ich poprawnym uzupełnieniu, a następnie dostarczeniu do placówki.

Osoby które posiadają Profil Zaufany mogą skorzystać z e-Urzędu Skarbowego i przesłać dokumenty do Urzędu Skarbowego w Zambrowie online.

Mapa Urząd Skarbowy Zambrów

Liczba wyświetleń: 328Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS