Wydział Komunikacji Bartoszyce

Kategoria: Wydział Komunikacji

Województwo: warmińsko-mazurskie

Wydział Komunikacji Bartoszyce

Wydział Komunikacji Bartoszyce PKK, prawo jazdy, upoważnienie. Wydział Komunikacji w Bartoszycach rezerwacja wizyty online, kontakt, telefon.

Wydział Komunikacji Bartoszyce kontakt

Wszystkie dane, które umożliwiają kontakt z instytucją, zostały opublikowane powyżej. Wydział Komunikacji Bartoszyce kontakt realizuje za pomocą dwóch kanałów. Oczywiście do najpopularniejszego sposobu komunikacji zalicza się telefon Wydziału Komunikacji Bartoszyc. Mieszkańcy Bartoszyc mają możliwość przesłania wiadomości mailowej, wykorzystując w tym celu pocztę elektroniczną. Wszystkie potrzebne informacje można zdobyć również, realizując połączenie na podany numer telefonu. Należy zapamiętać, że Wydział Komunikacji kontakt prowadzi wyłącznie w godzinach otwarcia.

Wydział Komunikacji Bartoszyce rezerwacja wizyty

Zainteresowane osoby, które mają do załatwienia wszelkie formalności nie muszą już spędzać długiego czasu w kolejce. Umożliwiana przez Wydział Komunikacji Bartoszyce rezerwacja wizyty pozwala wybrać petentowi termin oraz dokładną godzinę pojawienia się w placówce. Cały proces zarezerwowania wizyty może zostać odbyty przez Internet oraz telefonicznie.

Kontakt Wydział Komunikacji Bartoszyce

Adres: 11 Listopada 7, 11-200 Bartoszyce

Telefon: 539 782 540, 539-782-541

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Wydział Komunikacji Bartoszyce:

  • Poniedziałek 8:00 - 14:00
  • Wtorek 8:00 - 14:00
  • Środa 8:00 - 14:00
  • Czwartek 8:00 - 14:00
  • Piątek 8:00 - 14:00

Wydział Komunikacji w Bartoszycach

Zainteresowane osoby, które chcą odebrać prawo jazdy lub załatwić inne sprawy związane z pojazdem powinny się udać w tym celu do Wydziału Komunikacji. Zajmuje się on również wieloma innymi sprawami. Wydział Komunikacji w Bartoszycach przede wszystkim wydaje dowody rejestracyjne, wydaje oraz legalizuje tablice rejestracyjne, oraz wydaje decyzje o czasowej rejestracji. Ten wydział zajmuje się również dokonywaniem zmian w dowodach rejestracyjnych oraz kartach pojazdu, wydawaniem wtórników dokumentów oraz przywracaniem uprawnień do kierowania pojazdami.

Wydział Komunikacji Bartoszyce wniosek o wyrejestrowanie pojazdu

Procedura wyrejestrowania pojazdu jest konieczna do zrealizowania wy wypadku kradzieży, oddania do kasacji, wywiezienia za granicę czy trwałego utracenia. W instytucji Wydział Komunikacji Bartoszyce wniosek o wyrejestrowanie pojazdu musi obowiązkowo zawierać wszystkie potrzebne informacje. Przyjmowany przez Wydział Komunikacji Bartoszyce wniosek o wyrejestrowanie powinien zawierać dane właściciela pojazdu, dane techniczne pojazdu, a także powód wyrejestrowania oraz dokument, który upoważnia do złożenia wniosku.

Wydział Komunikacji Bartoszyce prawo jazdy

Interesanci powinni wiedzieć, że Wydział Komunikacji Bartoszyce prawo jazdy wydaje po złożeniu wymaganego wniosku. W urzędzie należy opłacić również wszystkie należności związane z wydaniem dokumentu. Po dopełnieniu formalności w placówce konieczne będzie odczekanie około 2 tygodni. W tym czasie Wydział Komunikacji Bartoszyce prawo jazdy wyda do rąk własnych lub prześle pocztą na adres zamieszkania interesanta. Ile się czeka na prawo jazdy w Bartoszycach? Po uzyskaniu pozytywnego wyniku egzaminu na prawo jazdy i złożeniu wniosku o wydanie prawa jazdy w Wydziale Komunikacji w Bartoszycach można zastanawiać się w jakim czasie blankiet zostanie wyrobiony. Zwykle Wydział Komunikacji Bartoszyce prawo jazdy wydaje w czasie od dwóch tygodni do maksymalnie miesiąca. Jeżeli czas miałby zostać wydłużony, petent zostanie o tym odpowiednio poinformowany.

Mapa Wydział Komunikacji Bartoszyce

Liczba wyświetleń: 308Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS