Wydział Komunikacji Bolesławiec

Kategoria: Wydział Komunikacji

Województwo: dolnośląskie

Wydział Komunikacji Bolesławiec

Wydział Komunikacji Bolesławiec kontakt, telefon, godziny otwarcia. Ile się czeka na prawo jazdy w Bolesławcu? Rejestracja pojazdu Bolesławiec Wydział Komunikacji.

Wydział Komunikacji Bolesławiec kontakt

Wszystkie potrzebne dane kontaktowe Wydziału Komunikacji w Bolesławcu udostępnione są powyżej. Wydział Komunikacji Bolesławiec kontakt zdalny z interesantami realizuje na dwa sposoby. Petenci mogą przesłać wszelkie zapytania, korzystając z poczty elektronicznej. Pracownicy wydziału na otrzymane wiadomości odpowiadają najszybciej jak to możliwe. W zależności od obłożenia placówki czas oczekiwania na odpowiedź z Wydziału Komunikacji może wynosić do kilku dni roboczych.

Drugi sposób umożliwiający kontakt z Wydziałem Komunikacji Bolesławca to skorzystanie z podanego numeru telefonu. Należy zaznaczyć, że jest to najszybszy kanał kontaktowy, dzięki któremu interesanci w danej chwili uzyskają potrzebne informacje.

Wydział Komunikacji Bolesławiec rezerwacja wizyty

Możliwa w jednostce organizacyjnej, którą jest Wydział Komunikacji Bolesławiec rezerwacja wizyty jest bardzo wygodna, ponieważ petenci, wybierając się osobiście do placówki nie muszą czekać w kolejce. Termin wizyty można zarezerwować online, wpisując swoje dane, jakimi są imię, nazwisko oraz numer PESEL. Godnym uwagi jest fakt, że można to zrealizować również korzystając z podanego numeru telefonu. Realizując połączenie petenci rezerwują termin na konkretną datę oraz godzinę.

Kontakt Wydział Komunikacji Bolesławiec

Adres: Armii Krajowej 12, 59-700 Bolesławiec

Telefon: 75 612 17 07, 75 612 17 08

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Wydział Komunikacji Bolesławiec:

  • Poniedziałek 7:30 - 17:00
  • Wtorek 7:30 - 15:30
  • Środa 7:30 - 15:30
  • Czwartek 7:30 - 15:30
  • Piątek 7:30 - 14:00

Wydział Komunikacji Bolesławiec

Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą załatwić formalności związane z komunikacją powinny udać się w tym celu do Wydziału Komunikacji w Bolesławcu. W tym miejscu istnieje możliwość zarejestrowania oraz wyrejestrowania pojazdu, uzyskania Profilu Kandydata na Kierowcę, a także odbioru prawa jazdy. Wydział Komunikacji Bolesławiec wydaje interesantom dowody rejestracyjne, wydaje oraz legalizuje tablice rejestracyjne, wydaje pozwolenia na wykonywanie zarobkowych przejazdów ludzi i towarów, a także wydaje licencje na przejazd taksówką. Pracownicy wydziału mają możliwość przywracania uprawnień do kierowania pojazdami oraz wydają kartę pojazdu.

Wydział Komunikacji Bolesławiec prawo jazdy

Wydawane przez Wydział Komunikacji Bolesławiec prawo jazdy odbywa się po wcześniejszym uzyskaniu pozytywnego wyniku egzaminu w WORD. Dokument może zostać wydany dopiero po uiszczeniu przez interesanta odpowiedniej opłaty. Ważnym aspektem jest to, że na początku należy obowiązkowe złożyć wniosek o wydanie prawa jazdy. Do wniosku powinno zostać dołączone jedno zdjęcie w kolorze o wymaganych wymiarach. Wymogiem jest, aby było ono zrobione na jasnym jednolitym tle.

Warto wiedzieć, że Wydział Komunikacji Bolesławiec prawo jazdy może przesłać pocztą do jego właściciela. Nie ma konieczności osobistej wizyty w placówce w celu osobistego odbioru blankietu. Ile się czeka na prawo jazdy w Bolesławcu? Najczęściej czas oczekiwania na prawo jazdy w Bolesławcu jest zależny od obłożenia w Wydziale Komunikacji. Najczęściej dokument prawa jazdy jest wydawany w terminie 2 tygodni od złożenia wniosku.  

Wydział Komunikacji Bolesławiec rejestracja pojazdu

Rejestracja jest obowiązkowa dla każdego właściciela pojazdu. W tym celu należy w Wydziale Komunikacji złożyć odpowiedni wniosek wraz z istotnymi dokumentami. Realizowana przez Wydział Komunikacji Bolesławiec rejestracja pojazdu wymaga przedstawienia dokumentu tożsamości, zaświadczenia ważności badania technicznego, ważnej polisy OC, a także dowodu własności pojazdu. Formalności związane z rejestracją pojazdu jakie wraz z petentem realizuje Wydział Komunikacji w Bolesławcu zwykle nie są skomplikowane i w przypadku dostarczenia wszystkich potrzebnych dokumentów proces nie wymaga więcej niż jednej wizyty.

Wydział Komunikacji Bolesławiec druki do pobrania

Wszystkie zainteresowane osoby w celu załatwienia formalności mogą wykorzystać udostępniane przez Wydział Komunikacji Bolesławiec druki do pobrania. Opublikowane zostały one online aby umożliwić do nich szeroki dostęp. Warto zaznaczyć, że większość spraw aktualnie można załatwić również online. Jest to znacznie wygodniejsze, a całą procedurę można zrealizować z domu w krótkim czasie.

Mapa Wydział Komunikacji Bolesławiec

Liczba wyświetleń: 725Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS