Wydział Komunikacji Gostyń

Kategoria: Wydział Komunikacji

Województwo: wielkopolskie

Wydział Komunikacji Gostyń

Wydział Komunikacji Gostyń PKK, prawo jazdy, upoważnienie. Wydział Komunikacji w Gostyniu rezerwacja wizyty online, kontakt, telefon.

Wydział Komunikacji Gostyń kontakt

Oferowany przez Wydział Komunikacji Gostyń kontakt, petenci mogą uzyskać na dwa sposoby. Najszybszym z nich jest wykonanie połączenia na podany numer telefonu wydziału komunikacji w Gostyniu. Konsultanci, którzy obsługują telefon udzielają profesjonalnej pomocy każdej dzwoniącej osobie. Wszystkie dane kontaktowe znajdują się powyżej.

Przesłanie wiadomości mailowej za pomocą poczty elektronicznej to kolejny kanał kontaktowy oferowany przez Wydział Komunikacji Gostynia umożliwiający uzyskanie odpowiedzi na nurtujące pytania. Pracownicy Wydziału Komunikacji w Gostyniu na otrzymane maile starają się odpowiadać w jak najkrótszym czasie. Osoby, które planują osobistą wizytę w placówce, powinny wiedzieć, że w soboty oraz niedziele instytucja nie pracuje. Co za tym idzie Wydział Komunikacji Gostyń kontakt zwrotny zrealizuje w najbliższy dzień roboczy.

Wydział Komunikacji w Gostyniu rezerwacja wizyty online

Bardzo dużym udogodnieniem jest prowadzona przez Wydział Komunikacji w Gostyniu rezerwacja wizyty online. Dzięki temu można uniknąć niechcianej kolejki, kiedy osobiście trzeba załatwić sprawę w instytucji. Cały proces można wykonać także za pomocą kontaktu telefonicznego. Rezerwacja wizyty w Wydziale Komunikacji w Gostyniu pozwala zaoszczędzić czas na czekaniu w kolejce.

Kontakt Wydział Komunikacji Gostyń

Adres: Wrocławska 154, 63-800 Gostyń

Telefon: 65 575 25 31,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Wydział Komunikacji Gostyń:

 • Poniedziałek 8:30-15:30
 • Wtorek 7:30-14:30
 • Środa 7:30-14:30
 • Czwartek 7:30-14:30
 • Piątek 7:30-14:30

Wydział Komunikacji w Gostyniu

Instytucja, jaką jest Wydział Komunikacji w Gostyniu realizuje wiele spraw między innymi rejestracja używanego oraz nowego samochodu, wyrejestrowanie pojazdu, a także wymiana tablic rejestracyjnych. Wydział, o którym mowa umożliwia również petentom wyrobienie wtórnika dowodu rejestracyjnego. Zajmuje się również wycofaniem pojazdu z ruchu stale lub na określony czas. Wydział Komunikacji Gostyń jest również miejscem, gdzie petenci mogą odebrać dokument prawa jazdy.

Wydział Komunikacji Gostyń prawo jazdy

Interesanci, którzy chcą odebrać prawo jazdy najpierw powinni w tym celu złożyć odpowiedni wniosek w Wydziale Komunikacji Gostyń. Ważnym aspektem jest to, że do urzędu informacje na temat pozytywnego zdania egzaminu na prawo jazdy przekazuje WORD w którym przeprowadzany był test. Wydział Komunikacji Gostyń prawo jazdy wydaje petentom po wcześniejszym umówieniu terminu wizyty. Dokument należy odebrać osobiście.

Wydział Komunikacji Gostyń rejestracja pojazdu

Realizowana przez Wydział Komunikacji Gostyń rejestracja pojazdu odbywa się po złożeniu przez interesanta odpowiedniego wniosku. Ta procedura jest obowiązkowa dla właścicieli nowo zakupionych pojazdów. Konieczne jest również uiszczenie wymaganej opłaty. Aby zarejestrować pojazd w WK Gostynia, należy zaopatrzyć się we wszystkie wymagane dokumenty. Należą do nich między innymi wniosek o rejestrację pojazdu, potwierdzenie własności samochodu, a także potwierdzenie uiszczenia opłaty.

Wydział Komunikacji Gostyń pełnomocnictwo

Osoby, które chcą upoważnić kogoś na przykład do wykonania rejestracji samochodu powinny uzyskać wydawane przez Wydział Komunikacji Gostyń pełnomocnictwo. Chcąc uzyskać taki druk, należy złożyć w tym celu odpowiedni wniosek. Dokument zostanie zaakceptowany przez urząd wyłącznie wtedy, kiedy będzie odpowiednio uzupełniony. Z tego względu, warto skorzystać z udostępnionego dokumentu przez placówkę Wydział Komunikacji Gostyń pełnomocnictwo wzór. Przede wszystkim pełnomocnictwo powinno zawierać dane osoby upoważniającej, dane osoby upoważnionej, miejscowość oraz datę, podpis oraz stopień pokrewieństwa.

Mapa Wydział Komunikacji Gostyń

Liczba wyświetleń: 433

  Top Wydział Komunikacji

 1. Wydział Komunikacji Łódź
 2. Wydział Komunikacji Katowice
 3. Wydział Komunikacji Lublin
 4. Wydział Komunikacji Kraków
 5. Wydział Komunikacji Cieszyn


Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS