Urząd Pracy Gostyń

Urząd Pracy Gostyń

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: wielkopolskie

Urząd Pracy Gostyń

Urząd Pracy Gostyń kontakt, adres, telefon, godziny otwarcia, rejestracja. PUP Gostyń oferty pracy, dotacje, staże, szkolenia.

Urząd Pracy Gostyń jest jednostką administracyjną, która działa głównie w walce z bezrobociem. Pomaga znaleźć pracę osobom poszukującym zatrudnienia, ale nie tylko. Gostyń PUP zapewnia również kursy, staże oraz szkolenia Gostyń Urząd pracy pozwala też uzyskać środki na prowadzenie własnej działalności gospodarczej po spełnieniu odpowiednich wymogów. 

PUP Gostyń oferty pracy

Oferty pracy w Urząd Pracy Gostyń dotyczą wykonywania różnych zawodów. PUP Gostyń aktualne oferty pracy dodaje codzienne dlatego, warto sprawdzać, czy pojawiło się coś nowego. Z dnia na dzień ofert pracy jest coraz więcej. Można znaleźć pracę w dziedzinie budownictwa, logistyki, nauczyciela oraz wiele innych. Każdy jest w stanie znaleźć coś, co mogłoby go zainteresować, dlatego jeśli jest się osobą bezrobotną, warto udać się do PUP Gostyń. 
Oferty Pracy Gostyń PUP są również dostępne w postaci stażów, praktyk czy szkoleń. Umożliwiają one dalszy rozwój, uzyskanie doświadczenia oraz poprawę swoich umiejętności praktycznych. Zapewniają one w przyszłości lepszą pozycję na rynku pracy, co za tym idzie coraz wyższe wynagrodzenie. 

Aby zgłosić się po oferty pracy PUP Gostyń, należy najpierw dokonać rejestracji. Jest ona możliwa na dwa sposoby. Jednym z nich jest osobiste zgłoszenie się do Urzędu Pracy Gostyń. Wygodniejszą opcją będzie dokonanie rejestracje drogą elektroniczną. Mogą ją wykonać wszystkie osoby, które posiadają dostęp do internetu. 
Rejestracja polega na wypełnieniu wniosku o dokonanie rejestracji jako osoba bezrobotna oraz przesłanie go do PUP Gostyń. Osoby, które dokonują rejestracji drogą elektroniczną, zobowiązane są do załączenia do wniosku skanu wszystkich niezbędnych dokumentów oraz do złożenia podpisu elektronicznego. 

PUP Gostyń dotacje

PUP Gostyń Dotacje udziela osobą, które chcą założyć własną działalność gospodarczą. Dotacje są przeznaczone dla osób, które są zarejestrowane jako osoby bezrobotne w Urzędzie Pracy w Gostyniu oraz muszą spełniać przynajmniej jedno z ustalonych kryteriów. Warunkami do uzyskania dotacji są między innymi: wiek 15-24 lata lub powyżej 50, długotrwałe bezrobocie, posiadane aktualnego orzeczeniu o stopniu niepełnosprawności, brak wykształcenia średniego. 

Urząd Pracy Gostyń kontakt

W celu skontaktowania się z instytucją, jaką jest Urząd Pracy Gostyń kontakt, można uzyskać za pośrednictwem dwóch kanałów: numeru telefonu oraz adresu e-mail. Oczekiwanie na odpowiedź drogą mailową może być znacznie dłuższe, dlatego osobom pilnie potrzebującym informacji poleca się skorzystanie z kontaktu telefonicznego. 

Urząd Pracy Gostyń Telefon:
+48 65-572-33-67
+48 65-572-33-68
+48 65-572-30-78

Adres e-mail:
[email protected]

Urząd Pracy Gostyń NIP:
6961396284

Adres:
Ul. Poznańska 200
63-800 Gostyń

PUP Gostyń odpowiada wyłącznie na pytanie związane z bezrobociem oraz poszukiwaniem pracy. Można także kontaktować się w celu świadczonych usług na rzecz pracodawców i bezrobotnych.

PUP Gostyń godziny otwarcia:
Instytucja, jaką jest Urząd Pracy Gostyń, jest otwarta od poniedziałku do piątku. W poniedziałki godziny otwarcia różnią się od pozostałych dni. Godziny urzędowania jednostki administracyjnej są zgodne z godzinami jego otwarcia.

Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 8:00-16:00
Wtorek: 7:00-15:00
Środa: 7:00-15:00
Czwartek: 7:00-15:00
Piątek: 7:00-15:00

Liczba wyświetleń: 1210Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS