Wydział Komunikacji Grójec

Kategoria: Wydział Komunikacji

Województwo: mazowieckie

Wydział Komunikacji Grójec

Wydział Komunikacji Grójec rezerwacja wizyty przez Internet, rejestracja pojazdu. Wydział Komunikacji w Grójcu kontakt, telefon, godziny otwarcia.

Wydział Komunikacji Grójec kontakt

Wszystkim zainteresowanym osobom Wydział Komunikacji Grójec kontakt umożliwia na kilka sposobów. Petenci mają możliwość przesłania wiadomości mailowej za pośrednictwem poczty elektronicznej. Odpowiedzi na wszystkie zapytania udzielane są najszybciej jak to możliwe. Kontakt z Wydziałem Komunikacji w Grójcu można uzyskać również korzystając z numeru. Realizując połączenie na podany telefon Wydziału Komunikacji Grójca w danej chwili można uzyskać wszystkie potrzebne informacje oraz odpowiedzi na wszystkie zapytania. Harmonogram dotyczący godzin otwarcia wraz ze wszystkimi danymi kontaktowymi zostały opublikowane powyżej.

Wydział Komunikacji Grójec rezerwacja wizyty

Możliwa do zrealizowania w instytucji, którą jest Wydział Komunikacji Grójec rezerwacja wizyty stacjonarnej jest dostępna dla wszystkich mieszkańców Grójca i okolic. Aby zarezerwować termin przez Internet, należy podać swoje dane, jakimi są imię, nazwisko oraz numer PESEL. Petenci mogą zarezerwować wizytę także przez telefon. Dzięki temu nie trzeba spędzać długiego czasu w kolejce, aby załatwić wszelkie formalności.

Kontakt Wydział Komunikacji Grójec

Adres: Piłsudskiego 59, 05-600 Grójec

Telefon: 48 665 11 31, 48 665 11 07

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Wydział Komunikacji Grójec:

 • Poniedziałek 8:15-14:00
 • Wtorek 7:45-14:00
 • Środa 7:45-14:00
 • Czwartek 7:45-14:00
 • Piątek 7:45-14:00

Wydział Komunikacji w Grójcu

Petenci w celu załatwienia spraw związanych z komunikacją oraz transportem powinni udać się do jednostki, którą jest Wydział Komunikacji w Grójcu. Pracownicy tego wydziału są doświadczeni oraz wysoko wykwalifikowani. Prowadzą oni zadania, związane z wydawaniem tablic rejestracyjnych, wydawaniem dowodów rejestracyjnych, legalizacją tablic rejestracyjnych oraz dokonywaniem zmian w dowodach rejestracyjnych, a także kartach pojazdu. Instytucja Wydział Komunikacji Grójec nadaje petentom uprawnienia do kierowania pojazdami oraz kieruje pojazdy na badania techniczne.

Wydział Komunikacji Grójec wyrejestrowanie pojazdu

Prowadzone przez Wydział Komunikacji Grójec wyrejestrowanie pojazdu odbywa się po złożeniu przez interesanta odpowiedniego wniosku. Taką procedurę należy wykonać, wtedy gdy pojazd zostanie skradziony, zezłomowany lub został oddany do kasacji za granicą czy trwale utracony. Wniosek o wyrejestrowanie pojazdu do Wydziału Komunikacji w Grójcu można złożyć nie tylko osobiście, ale również w formie online. Warto pamiętać, że za niewyrejestrowanie pojazdu w terminie Wydział Komunikacji Grójec może nałożyć karę pieniężną.

Wydział Komunikacji Grójec PKK 

Interesanci, którzy chcą uzyskać w jednostce Wydział Komunikacji Grójec PKK muszą przedstawić urzędnikom wszystkie wymagane dokumenty. Należą do nich między innymi orzeczenie lekarskie, orzeczenie psychologa, aktualne zdjęcie o wymaganych wymiarach, dokument tożsamości oraz wniosek o wydanie prawa jazdy. Wygenerowany przez Wydział Komunikacji Grójec numer PKK jest niezbędny do rozpoczęcia kursu w OSK, a także rezerwacji terminu egzaminu w WORD.

Mapa Wydział Komunikacji Grójec

Liczba wyświetleń: 312

  Top Wydział Komunikacji

 1. Wydział Komunikacji Łódź
 2. Wydział Komunikacji Katowice
 3. Wydział Komunikacji Lublin
 4. Wydział Komunikacji Kraków
 5. Wydział Komunikacji Cieszyn


Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS