Urząd Pracy Grójec

PUP Grójec – Urząd Pracy Grójec

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: mazowieckie

PUP Grójec – Urząd Pracy Grójec

PUP Grójec oferty pracy, staże dla bezrobotnych. rejestracja w Urzędzie Pracy w Grójcu stacjonarnie i online. PUP Grójec kontakt, godziny otwarcia instytucji.

PUP Grójec oferty pracy

Urząd Pracy w Grójcu stara się udostępniać informacje o możliwościach zatrudnienia z korzyścią dla wszystkich zainteresowanych. Z tego powodu PUP Grójec oferty pracy publikuje w Internecie, do których dostęp można uzyskać za pośrednictwem naszej strony internetowej. Informacje prezentowane są w formie tabeli, z której można uzyskać informacje na temat stanowiska, rodzaju umowy oraz podmiotu oferującego pracę.

Urząd Pracy Grójec oferty pracy udostępnia do wglądu również bezpośrednio w siedzibie instytucji. Warto jednak wiedzieć, że oferty pracy dostępne drogą elektroniczną mogą być filtrowane według kryteriów wybranych przez zainteresowanego.

PUP Grójec staże

Czym jest staż z Urzędu Pracy w Grójcu? oferowany przez PUP Grójec staż to szansa na zdobycie nowych umiejętności i cennego doświadczenia, które może pomóc w znalezieniu pracy. Oprócz zdobycia praktycznego doświadczenia, petent otrzymuje również wynagrodzenie. Staż z PUP Grójec jest w całości finansowany przez instytucje. Stażyści mogą liczyć na stypendium w wysokości 120% stawki dla bezrobotnych. Dodatkowo przysługuje 2 dni wolnego, za każdy przepracowany miesiąc.

Urząd Pracy Grójec rejestracja bezrobotnych

Powiatowy Urząd Pracy Grójec dokonuje rejestracji bezrobotnych we wszystkie dni robocze. Należy pamiętać, że rejestracja bezrobotnych w Grójcu możliwa jest również online. Jednak ta możliwość skierowana jest do osób które dysponują profilem zaufanym. Jest on konieczny do potwierdzenia tożsamości online. Należy również wiedzieć, że w instytucji Urząd Pracy Grójec rejestracja bezrobotnych odbywa się w godzinach 8:00-15:00.

Urząd Pracy Grójec kontakt

Obecnie stacjonarna siedziba instytucji znajduje się przy ulicy Laskowej 4a w Grójcu. W oddziale petenci mogą uzyskać potrzebne wsparcie. Zachęca się do skorzystania z dostępnych form kontaktu w Urzędzie Pracy w Grójcu. Aktualnie PUP Grójec kontakt prowadzi w godzinach otwarcia. Warto korzystać z dostępnych możliwości uzyskania odpowiedzi na zapytania bez konieczności osobistej wizyty w oddziale.

Adres: ul. Laskowa 4a, 05-600 Grójec,
Telefon: +48 48 664 80 30
Faks: +48 48 664 80 31
E-mail: [email protected] 

Powiatowy Urząd Pracy Grójec godzinny otwarcia

Godziny otwarcia PUP w Grójcu są tożsame każdego dnia roboczego. Należy jednak wspomnieć, że godziny obsługi stacjonarnej nie pokrywają się z godzinami otwarcia. jest to dosyć istotna kwestia dla osób które planują wizytę stacjonarną. 

Godziny pracy PUP Grójec:
poniedziałek-piątek 7:30-15:30

Godziny obsługi klientów:
poniedziałek-piątek  8:00-15:00

Obsługa interesantów w zakresie zatrudniania cudzoziemców:
poniedziałek-piątek 8:00-12:00

Liczba wyświetleń: 10021Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS