Wydział Komunikacji Jarocin

Kategoria: Wydział Komunikacji

Województwo: wielkopolskie

Wydział Komunikacji Jarocin

Czym zajmuje się Wydział Komunikacji Jarocin? Wydział Komunikacji w Jarocinie prawo jazdy, PKK, rejestracja pojazdu Jarocin.

Jarocin Wydział Komunikacji kontakt

Znajdujący się w mieście Jarocin Wydział Komunikacji kontakt zdalny realizuje z petentami na kilka sposobów. Zainteresowane osoby mogą przesłać zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej. Czas oczekiwania na odpowiedź zwrotną nie jest długi. Najszybszym sposobem na uzyskanie wszelkich informacji jest skorzystanie z dostępnego numeru telefonu Wydziału Komunikacji w Jarocinie. Telefon wydziału obsługiwany jest przez konsultantów, którzy mają duże kompetencje, a także szeroki zakres wiedzy. Bez problemu są w stanie udzielić profesjonalnej pomocy telefonicznej każdej dzwoniącej osobie.

Wydział Komunikacji Jarocin rezerwacja wizyty

Prowadzona przez Wydział Komunikacji Jarocin rezerwacja wizyty jest realizowana online, a także telefonicznie. Osoby, które nie chcą spędzać długiego czasu w kolejce odbywając osobistą wizytę w placówce, powinny koniecznie skorzystać z tej opcji. Interesanci, którzy chcą zarezerwować wizytę przez internet powinni wpisać swoje imię, nazwisko, adres poczty elektronicznej, a także numer PESEL. Dla osób które odwiedzają Wydział Komunikacji Jarocin rezerwacja wizyty jest szczególnie przydatną funkcjonalnością. To rozwiązanie pozwala na szybką realizację formalności których nie można załatwić online.

Kontakt Wydział Komunikacji Jarocin

Adres: Zaciszna 2a, 63-200 Jarocin

Telefon: 89 649 07 32, 89 649 07 33

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Wydział Komunikacji Jarocin:

  • Poniedziałek 7:30-15:30
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-15:30

Wydział Komunikacji Jarocin

Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą załatwić formalności związane z komunikacją powinny udać się w tym celu do Wydziału Komunikacji w Jarocinie. W tym miejscu istnieje możliwość zarejestrowania oraz wyrejestrowania pojazdu, uzyskania Profilu Kandydata na Kierowcę, a także odbioru prawa jazdy. Wydział Komunikacji Jarocin wydaje interesantom dowody rejestracyjne, wydaje oraz legalizuje tablice rejestracyjne, wydaje pozwolenia na wykonywanie zarobkowych przejazdów ludzi i towarów, a także wydaje licencje na przejazd taksówką. Pracownicy wydziału mają możliwość przywracania uprawnień do kierowania pojazdami oraz wydają kartę pojazdu.

Wydział Komunikacji Jarocin PKK

Warto wiedzieć, że Wydział Komunikacji Jarocin PKK wydaje wtedy, kiedy interesant złoży wszystkie wymagane dokumenty. Profil Kandydata na Kierowcę wymaga złożenia wniosku, orzeczenia lekarskiego, które stwierdza brak zdrowotnych przeciwwskazań do kierowania pojazdem, jedną kolorową fotografię oraz dokumentu tożsamości. Za wydanie PKK Wydział Komunikacji Jarocin nie pobiera żadnej opłaty. Wszelkie dokumenty interesanci mogą składać również w formie elektronicznej. 

Wydział Komunikacji Jarocin prawo jazdy

Wniosek o wydanie prawa jazdy należy złożyć już po uzyskaniu pozytywnego wyniku egzaminu w WORD. Konieczne jest odpowiednie uzupełnienie wniosku o wydanie prawa jazdy. Do wniosku należy koniecznie dołączyć jedną fotografię o wymiarach 35 mm x 45 mm. Warto zaznaczyć, że osoba na zdjęciu nie można mieć nakrycia głowy, a sama fotografia powinna zostać wykonana na jasnym jednolitym tle. Wydział Komunikacji Jarocin prawo jazdy wydaje po wcześniejszym uiszczeniu opłaty. Dokument powinien być gotowy do odebrania po około dwóch tygodniach. Oczywiście Wydział Komunikacji Jarocin prawo jazdy stara się przekazać petentowi w jak najszybszym czasie, jednak w niektórych okresach w roku zainteresowanie jest na tyle duże, że czas wyrobienia dokumentu może się wydłużyć.

Wydział Komunikacji Jarocin wymiana dowodu rejestracyjnego

Dowód rejestracyjny koniecznie należy wymienić wtedy, kiedy dane właściciela oraz dane techniczne pojazdu ulegną zmianie. Wymiana następuje również wtedy, gdy dokument zostanie zagubiony. Wykonywana przez Wydział Komunikacji Jarocin wymiana dowodu rejestracyjnego wymaga wcześniejszego złożenia wniosku przez petenta. Należy zaznaczyć, że wymianie podlega numer rejestracyjny, nazwisko właściciela, adres właściciela, numer nadwozia oraz parametry techniczne.

Mapa Wydział Komunikacji Jarocin

Liczba wyświetleń: 430Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS