Urząd Pracy Jarocin

Urząd Pracy Jarocin

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: wielkopolskie

Urząd Pracy Jarocin

Urząd Pracy Jarocin kontakt, adres, godziny otwarcia. PUP Jarocin aktualne oferty pracy, dotacje, dofinansowanie. Jarocin Urząd Pracy dokumenty do pobrania

Urząd Pracy Jarocin jest jednostką administracyjną, działającą głównie w sprawach walki z bezrobociem.  PUP Jarocin nie tylko pomaga znaleźć pracę osobom poszukującym zatrudnienia, ale także zapewnia wszelkiego rodzaju kursy staże jak i szkolenia. Warto z nich korzystać, ponieważ dają one szansę rozwoju, zdobycie doświadczenia oraz poprawę swoich umiejętności praktycznych. Korzystanie z tego rodzaju szkoleń zapewnia w przyszłym czasie zdobycie lepszej pozycji na rynku pracy. Dzięki Jarocin PUP można uzyskać dotacje na założenie własnej działalności gospodarczej pod warunkiem, że interesant spełnia odpowiednie wymogi. Warto sprawdzać w PUP Jarocin aktualności ze względu na ciekawe oferty dotyczące nie tylko pracy. 

Urząd Pracy Jarocin oferty pracy

Każda osoba poszukująca zatrudnienia, które ukończyła 18 lat, nie posiada wieku emerytalnego oraz nie wykonuje innej pracy zarobkowej, może zgłosić się do Urzędu Pracy w Jarocinie. W instytucji PUP Jarocin oferty pracy są dostępne z różnych branż. Oferty pracy Jarocin PUP zdecydowanie zainteresują każdego oraz nie będzie problemu z wyborem odpowiedniego kierunku zawodowego. PUP Jarocin aktualne oferty pracy udostępnia na stronie internetowej. Można uzyskać zatrudnienie w branży budowlanej, gastronomicznej, kosmetycznej, medycznej oraz biurowej.  W instytucji, jaką jest Urząd Pracy Jarocin oferty pracy są aktualizowane codziennie, dlatego warto często sprawdzać  najnowsze propozycje.  

Urząd Pracy Jarocin dofinansowanie
Jarocin Urząd Pracy umożliwia otrzymanie dofinansowanie na założenie własnej działalności gospodarczej, jednak muszą zostać spełnione odpowiednie wymogi. Po pierwsze osoba musi być absolwentem CIS, KIS lub opiekunem. Interesant nie może posiadać pracy zarobkowej, którą jest między innymi opieka nad osobą niepełnosprawną. Osoba ubiegająca się o dotacje nie może również pobierać świadczenia pielęgnacyjnego jak i zasiłku opiekuńczego. 

PUP Jarocin dokumenty do pobrania
Wszystkie dokumenty do pobrania są dostępne na stronie internetowej. Formularze można wydrukować, wypełnić oraz zanieść do Urzędu Pracy w Jarocinie. Możliwe jest także załatwianie spraw w formie online. Jest to o wiele łatwiejszy sposób, z którego mogą skorzystać wszystkie osoby posiadające dostęp do internetu. Pozwala on zaoszczędzić wiele czasu oraz uniknąć niechcianego stania w kolejce. 

Urząd Pracy Jarocin kontakt

Kontakt  z Urzędem Pracy w Jarocinie można uzyskać drogą telefoniczną oraz mailową. Osoby, które pilnie potrzebują kontaktu oraz tym, którym zależy na szybkim uzyskaniu informacji, powinny wybrać kontakt za pomocą numeru telefonu ze względu na natychmiastową odpowiedź. 

PUP Jarocin numer telefonu: +48 62 747 35 79
Adres e-mail:  [email protected]

Urząd Pracy Jarocin godziny otwarcia

Urząd Pracy w Jarocinie jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00.

Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 7:00-15:00
Wtorek: 7:00-15:00
Środa: 7:00-15:00
Czwartek: 7:00-15:00
Piątek: 7:00-15:00

W weekendy PUP Jarocin jest nieczynny. 

Adres:
ul. Zaciszna 2
63-200 Jarocin

Liczba wyświetleń: 932Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS