Wydział Komunikacji Jasło

Kategoria: Wydział Komunikacji

Województwo: podkarpackie

Wydział Komunikacji Jasło

Wydział Komunikacji Jasło dane kontaktowe, numer telefonu. Jasło Wydział Komunikacji wyrejestrowanie oraz zarejestrowanie pojazdu, upoważnienie.

Wydział Komunikacji Jasło kontakt

Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą uzyskać z jednostką, jaką jest Wydział Komunikacji Jasło kontakt mogą zrealizować to na dwa sposoby. Petenci mogą przesłać zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej. Szybszym sposobem na uzyskanie kontaktu z Wydziałem Komunikacji w Jaśle jest skorzystanie z podanego numeru telefonu. Warto zaznaczyć, że połączenia odbierane są przez doświadczonych konsultantów wyłącznie w wyznaczonych godzinach otwarcia. Wszystkie dane kontaktowe wraz z godzinami otwarcia Wydziału Komunikacji w Jaśle podano powyżej.

Wydział Komunikacji Jasło rezerwacja wizyty

Oferowana przez Wydział Komunikacji Jasło rezerwacja wizyty może zostać zrealizowana przez petenta telefonicznie, a także przez Internet. Coraz więcej osób korzysta z opcji rezerwacji wizyty online, ponieważ pozwala to zmniejszyć czas oczekiwania w kolejce. Planowana rezerwacja wizyty w Wydziale Komunikacji w Jaśle powinna być zrealizowana możliwe jak najwcześniej. Pozwoli to wybrać dogodny termin i godzinę wizyty w placówce.

Kontakt Wydział Komunikacji Jasło

Adres: Rynek 18, 38-200 Jasło

Telefon: 13 448 34 10,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Wydział Komunikacji Jasło:

  • Poniedziałek 7:30-15:00
  • Wtorek 7:30-15:00
  • Środa 7:30-15:00
  • Czwartek 7:30-15:00
  • Piątek 7:30-15:00

Wydział Komunikacji Jasło

Zadania wykonywane przez Wydział Komunikacji Jasło związane są przede wszystkim z wydawaniem uprawnień do kierowania pojazdami, wydawaniem międzynarodowego prawa jazdy, zatrzymywaniem oraz zwrotem zatrzymanego prawa jazdy, a także dokonywaniem wpisu, który potwierdzaj odbycia wstępnej kwalifikacji oraz okresowego szkolenia. Pracownicy Wydziału Komunikacji w Jaśle przyjmują zawiadomienia o zmianie danych, które są zawarte w dokumentach uprawniających do kierowania pojazdami. Zajmują się również prowadzeniem spraw związanych z zatrzymywaniem dowodów rejestracyjnych oraz postępowań administracyjnych.

Wydział Komunikacji Jasło rejestracja pojazdu

Do zarejestrowania samochodu zobowiązany jest jego właściciel. Realizowana przez Wydział Komunikacji Jasło rejestracja pojazdu wymaga zabrania ze sobą wszystkich wymaganych dokumentów. Należy do nich między innymi dowód tożsamości, umowa kupna-sprzedaży, karta pojazdu, dowód rejestracyjny, a także tablica rejestracyjna, tylko wtedy, jeżeli została wydana. Najlepszą opcją będzie osobiste stawienie się w placówce. Istnieje jednak możliwość zrealizowania całej procedury przez osobę, która uzyskała pełnomocnictwo. Rejestracja samochodu w Wydziale Komunikacji w Jaśle jest usługą płatną. Wydział Komunikacji Jasło cennik za usługi udostępnia do informacji publicznej online. Niektóre z formalności są bezpłatne, za inne niestety trzeba uiścić stosowną opłatę.

Wydział Komunikacji Jasło wyrejestrowanie pojazdu

Przyczyn wyrejestrowania pojazdu może być wiele. Przede wszystkim są wywóz pojazdu z kraju, kradzież, a także zniszczenie. Wydział Komunikacji Jasło wyrejestrowanie pojazdu realizuje po złożeniu przez petenta odpowiedniego wniosku. Obowiązkowe jest przedstawienie dowodu uiszczenia opłaty, a także dowodu własności pojazdu. Po przekazaniu informacji do instytucji, Wydział Komunikacji Jasło wyrejestrowanie pojazdu zapisze w systemie.

Mapa Wydział Komunikacji Jasło

Liczba wyświetleń: 408Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS