Wydział Komunikacji Koło

Kategoria: Wydział Komunikacji

Województwo: wielkopolskie

Wydział Komunikacji Koło

Jak zarejestrować oraz wyrejestrować pojazd w Wydziale Komunikacji Koło? Wydział Komunikacji w Kole druki, rezerwacja wizyty online, wnioski.

Koło Wydział Komunikacji kontakt

Istniejący w mieście, jakim jest Koło Wydział Komunikacji kontakt realizuje z interesantami na wiele sposobów. Wszystkie dane kontaktowe zostały podane powyżej. W celu uzyskania kontaktu można wysłać wiadomość mailową na podany adres. Jednak najszybszym sposobem na kontakt z Wydziałem Komunikacji w Kole jest skorzystanie z telefonu. Petenci, którzy chcą odbyć osobistą wizytę w placówce lub uzyskać kontakt zdalny koniecznie powinni najpierw zapoznać się z godzinami otwarcia. Harmonogram jest dostępny dla wszystkich na stronie internetowej.

Wydział Komunikacji w Kole - rezerwacja wizyty online

Oferowana przez Wydział Komunikacji w Kole rezerwacja wizyty online jest bardzo wygodna. Dzięki temu petenci nie muszą czekać przez długi czas na swoją kolej podczas wizyty osobistej. Rezerwacji terminu wizyty można dokonać również przez telefon, dzwoniąc na podany numer. Trzeba pamiętać, że dla niektórych spraw Wydział Komunikacji Koło rezerwacje wizyty obsługuje obligatoryjnie.

Kontakt Wydział Komunikacji Koło

Adres: ul. Sienkiewicza 27, 62-600 Koło

Telefon: 63 261 78 78,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Wydział Komunikacji Koło:

 • Poniedziałek 7:30-15:30
 • Wtorek 7:30-15:30
 • Środa 7:30-15:30
 • Czwartek 7:30-15:30
 • Piątek 7:30-15:30

Wydział Komunikacji Koło

Zadania wykonywane przez Wydział Komunikacji Koło związane są przede wszystkim z wydawaniem uprawnień do kierowania pojazdami, wydawaniem międzynarodowego prawa jazdy, zatrzymywaniem oraz zwrotem zatrzymanego prawa jazdy, a także dokonywaniem wpisu, który potwierdzaj odbycia wstępnej kwalifikacji oraz okresowego szkolenia. Pracownicy Wydziału Komunikacji w Kole przyjmują zawiadomienia o zmianie danych, które są zawarte w dokumentach uprawniających do kierowania pojazdami. Zajmują się również prowadzeniem spraw związanych z zatrzymywaniem dowodów rejestracyjnych oraz postępowań administracyjnych.

Wydział Komunikacji Koło rejestracja pojazdu

Każda osoba, która zakupiła pojazd ma obowiązek jego zarejestrowania. Cały proces można wykonać po przedstawieniu dokumentu tożsamości, dowodu własności pojazdu, zaświadczenia ważności badania technicznego, a także dokumentów rejestracyjnych. Jeśli rejestracji dokonuje współwłaściciel lub osoba upoważniona należy koniecznie przedstawić dokument pełnomocnictwa. Wykonywana przez Wydział Komunikacji Koło rejestracja pojazdu wymaga uiszczenia opłaty.

Wydział Komunikacji Koło PKK

Profil Kandydata na Kierowcę musi otrzymać każda osoba starająca się o prawo jazdy. Jest to unikalny numer, który jest indywidualnie przypisany do konkretnego petenta. Aby uzyskać w jednostce, jaką jest Wydział Komunikacji Koło PKK należy złożyć wniosek o wydanie o jego przyznanie. Wraz z dokumentem konieczne jest przedstawienie orzeczenia lekarskiego, czy też zdjęcia które w późniejszym czasie znajdzie się w prawie jazdy. Uzyskany w Wydziale Komunikacji Koła PKK jest ważny zarówno w szkole jazdy jak i przy ustalaniu terminów egzaminów państwowych. 

Mapa Wydział Komunikacji Koło

Liczba wyświetleń: 128

  Top Wydział Komunikacji

 1. Wydział Komunikacji Łódź
 2. Wydział Komunikacji Katowice
 3. Wydział Komunikacji Lublin
 4. Wydział Komunikacji Kraków
 5. Wydział Komunikacji Cieszyn


Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS