Urząd Pracy Koło

Urząd Pracy Koło

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: wielkopolskie

Urząd Pracy Koło

Urząd Pracy Koło oferty pracy dla bezrobotnych. Rejestracja i kontakt. Informacje o dotacjach, stażach i szkoleniach. PUP Koło praca.

Powiatowy Urząd Pracy Koło koncentruje się na pomocy osobom bezrobotnym i poszukującym pracy. Obejmuje to pomoc pracownikom, którzy utracili pracę, w znalezieniu nowego zatrudnienia, a także doradztwo i wsparcie dla osób, które nigdy wcześniej nie pracowały, niezależnie od tego, czy są studentami, domatorami, czy emerytami.

Urząd Pracy Koło oferty pracy

Powiatowy Urząd Pracy Koło w ramach realizacji nałożonego zadania, jakim jest zmniejszenie bezrobocia w powiecie, aktywnie pomaga osobom poszukującym pracy. Jedną z oferowanych form wsparcia. Z tego powodu PUP Koło oferty pracy udostępnia interesantom online. Zgromadzone przez PUP Koło oferty pracy w powiecie są dokładnie opisane przez pracodawców. Warto przeglądać dostępne ogłoszenia o prace, strona internetowa pozwala na wygodne dostosowanie filtrów do potrzeb użytkownika. Dodatkowo oferty pracy Urząd Pracy Koło gromadzi także stacjonarnie w instytucji. Oczywiście w instytucji PUP Koło praca wykonywana jest z najwyższą starannością, dzięki czemu na stronie na bieżąco pojawiają się nowe oferty, a także te, które wygasły są usuwane.

Urząd Pracy Koło kontakt

W instytucji, jaką jest Urząd Pracy Koło kontakt z interesantami prowadzony jest na wiele sposobów. Aktualną siedzibą PUP Koło jest budynek przy ulicy Kanałowa 3. Chcąc skontaktować się z PUP Koło można skorzystać z centrali telefonicznej lub podanych niżej specjalnych numerów kontaktowych. Kontakt z Powiatowym Urzędem Pracy w Kole możliwy jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30.

Dane teleadresowe:

Powiatowy Urząd Pracy w Kole
ul. Sienkiewicza 27           
62-600 Koło 

Centrala: (63) 27 22 625
telefon / fax (63) 27 22 625
e-mail: [email protected]

PUP Koło kontakt możliwy jest także mailowo. Na adres można przesyłać zapytania związane z zakresem działań instytucji. Oczywiście należy pamiętać, aby wiadomość skierowana do Urzędu Pracy w Koło musi zostać odpowiednio podpisana przez osobę wysyłającą. W treści nie może zabraknąć imienia, nazwiska oraz adresu zamieszkania.

Urząd Pracy Koło godziny otwarcia

Koło Urząd Pracy czynny jest od 7:30 do 15:30 w dni od poniedziałku do piątku. W tych samych godzinach prowadzona jest obsługa interesantów. 

Godziny otwarcia Urzędu Pracy Koło
poniedziałek-piątek  7:30-15:30

Liczba wyświetleń: 1216Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS