Wydział Komunikacji Lubartów

Kategoria: Wydział Komunikacji

Województwo: lubelskie

Wydział Komunikacji Lubartów

Wydział Komunikacji Lubartów kontakt, telefon, godziny otwarcia. Ile się czeka na prawo jazdy w Lubartowie? Rejestracja pojazdu Lubartów Wydział Komunikacji.

Wydział Komunikacji Lubartów kontakt

Udzielany przez Wydział Komunikacji Lubartów kontakt, można zrealizować wyłącznie w godzinach otwarcia placówki. Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą skontaktować się z urzędnikami mogą wykonać połączenie na podany telefon Wydziału Komunikacji w Lubartowie. Wszystkie informacje na temat kontaktu, a także harmonogram godzin otwarcia zostały zamieszczone powyżej.

Istnieje także dodatkowa opcja skontaktowania się z pracownikami wydziału. Polega ona na przesłaniu wiadomości mailowej za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wydział Komunikacji Lubartów kontakt mailowy realizuje w jak najszybszym możliwym czasie. Oczywiście występują sytuacje w których na odpowiedź będzie trzeba poczekać kilka dni roboczych.

Wydział Komunikacji Lubartów rezerwacja wizyty

Oczekiwanie w kolejce podczas osobistej wizyty w placówce dla niektórych osób jest bardzo męczące. Realizowana przez Wydział Komunikacji Lubartów rezerwacja wizyty jest optymalnym rozwiązaniem tego problemu. Bardzo szybka oraz wygodna rezerwacja wizyty w Wydziale Komunikacji w [miasie] pozwala na zminimalizowanie czasu oczekiwania. Interesanci mogą zarezerwować termin telefonicznie, a także internetowo. Podanie rodzaju sprawy, daty i godziny planowanej wizyty oraz danych identyfikujących petenta pozwala na rezerwacje terminu wizyty w Wydziale Komunikacji w Lubartowie.

Kontakt Wydział Komunikacji Lubartów

Adres: Juliusza Słowackiego 8, 21-100 Lubartów

Telefon: 81 855 27 16, 81 854 22 95

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Wydział Komunikacji Lubartów:

  • Poniedziałek 7:30-15:30
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-15:30

Wydział Komunikacji Lubartów

Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą załatwić sprawy związane z pojazdami i poruszaniem się po drogach powinny w tym celu odwiedzić jednostkę, jaką jest Wydział Komunikacji Lubartów. Przede wszystkim, wydział zajmuje się rejestracją pojazdów, wydawaniem oraz wymianą tablic rejestracyjnych, a także umożliwia wymianę dowodu rejestracyjnego.

Wydział Komunikacji Lubartów zajmuje się również legalizacją tablic rejestracyjnych oraz wydawaniem karty pojazdu. Petenci mogą w tym miejscu odebrać prawo jazdy oczywiście po wcześniejszym złożeniu odpowiedniego wniosku.

Wydział Komunikacji Lubartów wyrejestrowanie pojazdu

Właściciele pojazdu z różnych przyczyn mogą dokonać jego wyrejestrowania. Powinni dokonać tego między innymi, kiedy pojazd zostanie wywieziony z kraju, skradziony lub przekazany do przedsiębiorcy, który prowadzi stację demontażu. Wydział Komunikacji Lubartów wyrejestrowanie pojazdu wykonuje po uzyskaniu od petenta odpowiedniego wniosku. Należy również dołączyć dowód uiszczenia opłaty, a także dowód własności pojazdu.

Wydział Komunikacji Lubartów rejestracja pojazdu

Rejestracji pojazdu najlepiej jest dokonać osobiście, udając się w tym celu dla placówki. Prowadzona przez Wydział Komunikacji Lubartów rejestracja pojazdu jest obowiązkowa dla osób, które dokonały zakupu samochodu. Aby cała procedura została zrealizowana petent musi zabrać ze sobą wszystkie potrzebne dokumenty. Należy do nich między innymi dowód tożsamości, umowa kupna-sprzedaży, dowód rejestracyjny, karta pojazdu, a także tablica rejestracyjna.

Wszystkie udostępniane przez Wydział Komunikacji Lubartów druki do pobrania interesanci mogą znaleźć na głównej stronie internetowej. Lista druków zawiera również te potrzebne do rejestracji pojazdu.

Mapa Wydział Komunikacji Lubartów

Liczba wyświetleń: 292Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS