Urząd Pracy Lubartów

PUP Lubartów – Powiatowy Urząd Pracy w Lubartowie

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: lubelskie

PUP Lubartów – Powiatowy Urząd Pracy w Lubartowie

Urząd Pracy Lubartów godziny otwarcia, adres, numer telefonu, kontakt, e-mail. PUP Lubartów dofinansowanie, dotacje, oferty pracy, praca, staże, kursy.

PUP Lubartów oferty pracy 

Jednym z celów Powiatowego Urzędu Pracy w Lubartowie jest zminimalizowanie stopy bezrobocia. Urząd Pracy Lubartów pomaga osobom bezrobotnym uzyskać zatrudnienie, a także oferuje im kursy, staże oraz szkolenia. PUP Lubartów oferty pracy udostępnia na stronie internetowej i podczas osobistego spotkania z doradcą zawodowym. Takie spotkanie jest dostępne tylko dla osób, które dokonały wcześniej rejestracji w PUP Lubartów. Urząd Pracy Lubartów oferty pracy posiada niemal z każdej branży zawodowej. 

Urząd Pracy Lubartów kontakt

Placówka PUP Lubartów mieści się przy ulicy Klemensa Junoszy Szaniawskiego 64. Interesanci, powinni wiedzieć, że Urząd Pracy Lubartów kontakt udostępnia za pomocą numeru telefonu, a także za pośrednictwem poczty elektronicznej. Powiatowy Urząd Pracy w Lubartowie kontaktuje się z petentem wyłącznie w godzinach urzędowania. 

Urząd Pracy Lubartów telefon: (81) 852 65 10
Adres e-mail: [email protected]

Urząd Pracy Lubartów adres: ul. Klemensa Junoszy Szaniawskiego 64, 21-100 Lubartów

Urząd Pracy Lubartów godziny otwarcia

W instytucji Urząd Pracy Lubartów godziny otwarcia są od poniedziałku do piątku takie same. Z usług, jakie oferuje PUP Lubartów, korzystać można w godzinach 7:30-15:30. W soboty i niedziele Powiatowy Urząd Pracy Lubartów jest nieczynny.

Urząd Pracy Lubartów godziny pracy: 

  • Poniedziałek: 7:30-15:30
  • Wtorek: 7:30-15:30
  • Środa: 7:30-15:30
  • Czwartek: 7:30-15:30
  • Piątek: 7:30-15:30
  • Sobota: Nieczynne
  • Niedziela: Nieczynne
PUP Lubartów dotacje

Osoby, które chcą uzyskać w PUP Lubartów dotacje nie mogą podejmować innej pracy zarobkowej ani pobierać środków pielęgnacyjnych, wynikających z opieki nad osobą niepełnosprawną. Urząd Pracy w Lubartowie dofinansowanie przeznacza na założenie własnej działalności gospodarczej. 

Liczba wyświetleń: 859Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS