Wydział Komunikacji Mława

Kategoria: Wydział Komunikacji

Województwo: mazowieckie

Wydział Komunikacji Mława

Wydział Komunikacji w Mławie rejestracja pojazdu, wyrejestrowanie pojazdu. Wydział Komunikacji Mława kontakt, telefon, godziny otwarcia.

Mława Wydział Komunikacji kontakt

Znajdujący się w mieście Mława Wydział Komunikacji kontakt zdalny realizuje z petentami na kilka sposobów. Zainteresowane osoby mogą przesłać zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej. Czas oczekiwania na odpowiedź zwrotną nie jest długi. Najszybszym sposobem na uzyskanie wszelkich informacji jest skorzystanie z dostępnego numeru telefonu Wydziału Komunikacji w Mławie. Telefon wydziału obsługiwany jest przez konsultantów, którzy mają duże kompetencje, a także szeroki zakres wiedzy. Bez problemu są w stanie udzielić profesjonalnej pomocy telefonicznej każdej dzwoniącej osobie.

Wydział Komunikacji Mława rezerwacja wizyty

Prowadzona przez Wydział Komunikacji Mława rezerwacja wizyty jest realizowana online, a także telefonicznie. Osoby, które nie chcą spędzać długiego czasu w kolejce odbywając osobistą wizytę w placówce, powinny koniecznie skorzystać z tej opcji. Interesanci, którzy chcą zarezerwować wizytę przez internet powinni wpisać swoje imię, nazwisko, adres poczty elektronicznej, a także numer PESEL. Dla osób które odwiedzają Wydział Komunikacji Mława rezerwacja wizyty jest szczególnie przydatną funkcjonalnością. To rozwiązanie pozwala na szybką realizację formalności których nie można załatwić online.

Kontakt Wydział Komunikacji Mława

Adres: Władysława Stanisława Reymonta 6, 06-500 Mława

Telefon: 23 654 34 41 ,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Wydział Komunikacji Mława:

  • Poniedziałek 8:00-16:00
  • Wtorek 9:00-17:00
  • Środa 8:00-16:00
  • Czwartek 8:00-16:00
  • Piątek 9:00-17:00

Wydział Komunikacji Mława

Jednostka organizacyjna Wydział Komunikacji Mława przede wszystkim jest odpowiedzialna za wszelkie sprawy komunikacyjne. Pracownicy wydziały realizują głównie sprawy związane z wydawaniem dokumentów uprawniających do kierowania pojazdem. Wydział Komunikacji w Mławie wydaje zezwolenia na wykonywanie zarobkowego przewozu towarów oraz osób. Udając się do instytucji, petenci mogą otrzymać licencję na prowadzenie taksówki. Wydział, o którym mowa zajmuje się także zarządzaniem Stacji Kontroli Pojazdów oraz nadzoruje Ośrodki Szkolenia Kierowców.

Wydział Komunikacji Mława druki do pobrania

Warto wiedzieć, że Wydział Komunikacji Mława druki do pobrania online, dzięki czemu dokumenty można samodzielnie wydrukować i samodzielnie dostarczyć do placówki. Obecnie istnieje możliwość składania większości dokumentów drogą elektroniczną. Oczywiście Wydział Komunikacji Mława tę możliwość zarezerwował dla petentów mogących potwierdzić swoją tożsamość online przykładowo z wykorzystaniem kwalifikowanego podpisu elektronicznego.

Wydział Komunikacji Mława prawo jazdy

Przede wszystkim po zdanym egzamin na prawo jazdy Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego do Wydziału Komunikacji Mławy przesyła informacje o uzyskaniu pozytywnego wyniku. Wydział Komunikacji Mława prawo jazdy wydaje po sprawdzeniu, czy petent załatwił wszelkie formalności. Interesant może odebrać prawo jazdy po uiszczeniu wymaganej opłaty. Opłatę można zrealizować osobiście w placówce oraz przelewem na numer konta bankowego. Średni czas oczekiwania na prawo jazdy w Mławie to dwa tygodnie.

Wydział Komunikacji Mława rejestracja pojazdu

Osoby, które dokonały zakupu samochodu mają obowiązek go zarejestrować. Realizowana przez Wydział Komunikacji Mława rejestracja pojazdu wymaga przedstawienie wszystkich wymaganych dokumentów, jakimi są między innymi wniosek o rejestrację pojazdu, karta pojazdu, oryginalny dowód zakupu pojazdu, potwierdzenie uiszczenia opłaty, a także dowód tożsamości. W przypadku samochodu używanego należy przedstawić również tablice rejestracyjne oraz potwierdzenie zawarcia umowy z ubezpieczycielem. Rejestracja pojazdu w Wydziale Komunikacji w Mławie jest możliwa do zrealizowania podczas jednej wizyty w placówce.

Mapa Wydział Komunikacji Mława

Liczba wyświetleń: 651Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS