Urząd Pracy Mława

PUP Mława – Powiatowy Urząd Pracy Mława

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: mazowieckie

PUP Mława – Powiatowy Urząd Pracy Mława

Urząd Pracy Mława godziny otwarcia, numer telefonu, adres, kontakt. PUP Mława oferty pracy, praca, pracownicy, dofinansowanie, dotacje, staże, szkolenia

PUP Mława oferty pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Mławie stosuje szereg działań, które mają na celu zminimalizowanie stopy bezrobocia. Urząd Pracy w Mławie analizuje rynek pracy, a także pomaga bezrobotnym osobom uzyskać poszukiwane zatrudnienie. Warto wiedzieć, że PUP Mława oferty pracy zamieszcza na głównej stronie internetowej. Ma do nich wgląd każdy interesant, który ma dostęp do internetu. Urząd Pracy Mława oferty pracy dodaje codziennie, dlatego bezrobotna osoba powinna odwiedzać stronę w celu zobaczenia nowości. Interesant może również odbyć osobiste spotkanie z doradcą zawodowym. W czasie jego trwania doradca oferuje petentowi indywidualnie dostosowane do niego propozycje zatrudnienia. 

PUP Mława praca

W instytucji, jaką jest PUP Mława praca, jest realizowana wyłącznie przez osoby, które posiadają duże doświadczenie zawodowe, a także szeroki zakres różnych wymaganych umiejętności oraz odpowiednie wykształcenie. W Powiatowym Urzędzie Pracy Mława pracownicy dokonują rejestracji oraz wyrejestrowywania osób, wprowadzają dane do systemu, rozpatrują wnioski, a także zajmują się bezpośrednią obsługą zainteresowanych osób. 

PUP Mława rejestracja przez internet

Dostępna w jednostce PUP Mława rejestracja przez internet jest bardzo łatwa do zrealizowania. Wystarczy w tym celu wypełnić przez stronę internetową odpowiedni wniosek. Obowiązkowo do niego interesant powinien dołączyć skany wszystkich niezbędnych dokumentów wraz z dyplomem ukończenia szkoły. Cały proces rejestracji w formie online należy zakończyć złożeniem podpisu elektronicznego. Oczywiście możliwa jest również rejestracja tradycyjna, czyli podczas osobistej wizyty w placówce.

Urząd Pracy Mława kontakt

Petenci, którzy chcą uzyskać z instytucją, jaką jest Urząd Pracy Mława kontakt, muszą wiedzieć, że mogą zrealizować to jedynie w czasie godzin urzędowania. Powiatowy Urząd Pracy w Mławie kontakt zdalny umożliwia interesantom za pomocą numeru telefonu. Można także przesłać wiadomość mailową, wykorzystując w tym celu pocztę elektroniczną. 

Numer telefonu do PUP Mława to: 23 654 39 18, 23 654 34 01, 23 654 19 96
Adres e-mail: [email protected]

Urząd Pracy Mława adres: ul. Wyspiańskiego 7, 06-500 Mława

Urząd Pracy Mława godziny otwarcia

W Powiatowym Urzędzie Pracy godziny otwarcia różnią się od godzin przyjmowania zainteresowanych osób. PUP Mława otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. Obsługa interesantów, a także wydawanie zaświadczeń odbywa się od 8:15 do 14:00. W weekendy nie można korzystać z usług, jakie oferuje instytucja.

Urząd Pracy Mława godziny otwarcia:

 • Poniedziałek: 8:00-16:00
 • Wtorek: 8:00-16:00
 • Środa: 8:00-16:00
 • Czwartek: 8:00-16:00
 • Piątek: 8:00-16:00
 • Sobota: Zamknięte
 • Niedziela: Zamknięte

Godziny obsługi interesantów:

 • Poniedziałek: 8:15-14:00
 • Wtorek: 8:15-14:00
 • Środa: 8:15-14:00
 • Czwartek: 8:15-14:00
 • Piątek: 8:15-14:00
 • Sobota: Zamknięte
 • Niedziela: Zamknięte
PUP Mława dofinansowanie działalności gospodarczej

Uzyskać w jednostce PUP Mława dofinansowanie działalności gospodarczej mogą osoby, które mają status osoby bezrobotnej. W tym celu należy złożyć do urzędu odpowiedni wniosek. Dotacje mogą uzyskać petenci, którzy nie są nigdzie zatrudnione, nie kształcą się w trybie stacjonarnym, a także nie szkolą się i w ostatnich czterech tygodniach nie brali udziału w szkoleniu finansowanym ze środków publicznych. Należy wiedzieć, że złożenie drugiego wniosku o uzyskanie dofinansowania w innym urzędzie jest niemożliwe. Interesanci chcący uzyskać w PUP Mława dotacje nie mogą także pobierać środków pielęgnacyjnych wynikający z opieki nad osobą niepełnosprawną. 

Liczba wyświetleń: 1021Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS