Wydział Komunikacji Mogilno

Kategoria: Wydział Komunikacji

Województwo: kujawsko-pomorskie

Wydział Komunikacji Mogilno

Wydział Komunikacji Mogilno rezerwacja wizyty przez Internet, rejestracja pojazdu. Wydział Komunikacji w Mogilnie kontakt, telefon, godziny otwarcia.

Mogilno Wydział Komunikacji kontakt

Istniejący w mieście, jakim jest Mogilno Wydział Komunikacji kontakt realizuje z interesantami na wiele sposobów. Wszystkie dane kontaktowe zostały podane powyżej. W celu uzyskania kontaktu można wysłać wiadomość mailową na podany adres. Jednak najszybszym sposobem na kontakt z Wydziałem Komunikacji w Mogilnie jest skorzystanie z telefonu. Petenci, którzy chcą odbyć osobistą wizytę w placówce lub uzyskać kontakt zdalny koniecznie powinni najpierw zapoznać się z godzinami otwarcia. Harmonogram jest dostępny dla wszystkich na stronie internetowej.

Wydział Komunikacji w Mogilnie - rezerwacja wizyty online

Oferowana przez Wydział Komunikacji w Mogilnie rezerwacja wizyty online jest bardzo wygodna. Dzięki temu petenci nie muszą czekać przez długi czas na swoją kolej podczas wizyty osobistej. Rezerwacji terminu wizyty można dokonać również przez telefon, dzwoniąc na podany numer. Trzeba pamiętać, że dla niektórych spraw Wydział Komunikacji Mogilno rezerwacje wizyty obsługuje obligatoryjnie.

Kontakt Wydział Komunikacji Mogilno

Adres: Ogrodowa 10, 88-300 Mogilno

Telefon: 52 588 83 95,

Email:

Godziny otwarcia Wydział Komunikacji Mogilno:

  • Poniedziałek 8:00 - 15:00
  • Wtorek 8:00 - 14:45
  • Środa 8:00 - 15:00
  • Czwartek 8:00 - 15:00
  • Piątek 8:00 - 13:30

Wydział Komunikacji Mogilno

Zadania wykonywane przez Wydział Komunikacji Mogilno związane są przede wszystkim z wydawaniem uprawnień do kierowania pojazdami, wydawaniem międzynarodowego prawa jazdy, zatrzymywaniem oraz zwrotem zatrzymanego prawa jazdy, a także dokonywaniem wpisu, który potwierdzaj odbycia wstępnej kwalifikacji oraz okresowego szkolenia. Pracownicy Wydziału Komunikacji w Mogilnie przyjmują zawiadomienia o zmianie danych, które są zawarte w dokumentach uprawniających do kierowania pojazdami. Zajmują się również prowadzeniem spraw związanych z zatrzymywaniem dowodów rejestracyjnych oraz postępowań administracyjnych.

Wydział Komunikacji Mogilno rejestracja pojazdu

Każda osoba, która zakupiła pojazd ma obowiązek jego zarejestrowania. Cały proces można wykonać po przedstawieniu dokumentu tożsamości, dowodu własności pojazdu, zaświadczenia ważności badania technicznego, a także dokumentów rejestracyjnych. Jeśli rejestracji dokonuje współwłaściciel lub osoba upoważniona należy koniecznie przedstawić dokument pełnomocnictwa. Wykonywana przez Wydział Komunikacji Mogilno rejestracja pojazdu wymaga uiszczenia opłaty.

Wydział Komunikacji Mogilno PKK

Profil Kandydata na Kierowcę musi otrzymać każda osoba starająca się o prawo jazdy. Jest to unikalny numer, który jest indywidualnie przypisany do konkretnego petenta. Aby uzyskać w jednostce, jaką jest Wydział Komunikacji Mogilno PKK należy złożyć wniosek o wydanie o jego przyznanie. Wraz z dokumentem konieczne jest przedstawienie orzeczenia lekarskiego, czy też zdjęcia które w późniejszym czasie znajdzie się w prawie jazdy. Uzyskany w Wydziale Komunikacji Mogilna PKK jest ważny zarówno w szkole jazdy jak i przy ustalaniu terminów egzaminów państwowych. 

Mapa Wydział Komunikacji Mogilno

Liczba wyświetleń: 381Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS