Urząd Pracy Mogilno

PUP Mogilno – Powiatowy Urząd Pracy Mogilno

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: kujawsko-pomorskie

PUP Mogilno – Powiatowy Urząd Pracy Mogilno

PUP Mogilno oferty pracy, staże zawodowe, kursy. Urząd Pracy Mogilno telefon kontaktowy instytucji, kontakt z PUP Mogilno, godziny otwarcia placówki.

PUP Mogilno oferty pracy

Aby mieszkańcy powiatu mogli w szybki i wygodny sposób uzyskać informacje na temat prowadzonej rekrutacji w okolicznych firmach, Urząd Pracy Mogilno aktualne oferty pracy zbiera i udostępnia interesantom. Ogłoszenia publikowane są online na stronie internetowej – Mogilno Urząd Pracy.

Warto wiedzieć, że oferty pracy Mogilno PUP zbiera z praktycznie wszystkich branż, dlatego warto regularnie przeglądać stronę internetową placówki. Należy wspomnieć, że niektóre publikowane przez Urząd Pracy Mogilno oferty pracy skierowane są wyłącznie do osób posiadających status bezrobotnego.

Aby umożliwić każdemu znalezienie zatrudnienia, PUP Mogilno oferty skierowane do osób z niepełnosprawnością wyróżnia specjalną ikoną. Pozwala to na szybsze filtrowanie wyników.

PUP Mogilno staże

Poza ofertami zatrudnienia, Urząd Pracy w Mogilnie oferuje interesantom możliwość wzięcia udziału w programie stażowym. Dla wielu osób ta opcja może okazać się korzystna. Staże z Urzędu Pracy w Mogilnie kierowane są w szczególności do osób młodych bez doświadczenia. Program umożliwia zdobycie potrzebnego doświadczenia zawodowego a oraz jednoczesne pobieranie stypendium stażowego. Niektóre osoby mogą również liczyć na zwrot kosztów dojazdu do miejsca wykonywania pracy.

Oferowany przez PUP Mogilno staż może stanowić idealne rozwiązanie dla osób które dopiero zakończyły naukę w szkole średniej i chcą podjąć się pracy. Jednocześnie należy dodać, że staż z PUP skierowany jest również do studentów zaocznych. Niestety osoby studiujące dziennie nie mogą skorzystać z programu.

PUP Mogilno kontakt

Przed wybraniem którejś z dostępnych form kontaktu, zachęca się do sprawdzenia godzin obsługi klientów. Obecnie Urząd Pracy Mogilno kontakt z petentami prowadzi wykorzystując pocztę elektroniczną i telefon.

Adres: ul. Obrońców Mogilna 1, 88-300 Mogilno
E-mail: [email protected]
Telefon: 52 318 6710

Jeżeli chodzi o obsługiwany przez Urząd Pracy Mogilno telefon, należy wiedzieć, że kieruje on do informacji placówki. Z tego miejsca konsultant telefoniczny może przekierować połączenie do wybranego działu czy jednostki.

Zapytania można również skierować do dostępnych na terenie powiatu punktów informacyjnych.

Punkt Informacyjny Jeziora Wielkie:
Adres: Jeziora Wielkie 36, Jeziora Wielkie (w Urzędzie Gminy Jeziora Wielkie)
Telefon: 52 / 318 72 20

Punkt Informacyjny Dąbrowa:
Adres: ul. Kasztanowa 16, Dąbrowa (w Urzędzie Gminy Dąbrowa)
Telefon: 52 / 315 32 15

urząd pracy Mogilno godziny otwarcia

W placówce PUP Mogilno godziny otwarcia nie pokrywają się z godzinami obsługi petentów. W związku z koniecznymi do wypełnienia formalnościami godziny obsługi interesantów są nieco krótsze w porównaniu do godzin otwarcia PUP Mogilno.

Powiatowy Urząd Pracy Mogilno działa od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00, natomiast obsługa prowadzona jest od 7:30 do 14:00.

Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek 7:00-15:00
Godziny obsługi interesantów: poniedziałek-piątek 7:30-14:00

Liczba wyświetleń: 682Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS