Wydział Komunikacji Nisko

Kategoria: Wydział Komunikacji

Województwo: podkarpackie

Wydział Komunikacji Nisko

Dane kontaktowe Wydziału Komunikacji w Nisku, godziny otwarcia. Wydział Komunikacji Nisko rezerwacja wizyty, wniosek o PKK.

Nisko Wydział Komunikacji kontakt

Istniejący w mieście Nisko Wydział Komunikacji kontakt realizuje z mieszkańcami na wiele sposobów. W celu uzyskania informacji można zadzwonić pod podany numer telefonu. Wszystkie dane kontaktowe wraz z harmonogramem godzin otwarcia udostępniono powyżej. Istnieje także możliwość wysłania zapytania korzystając w tym celu z poczty elektronicznej. Pracownicy Wydziału Komunikacji Niska starają się odpowiadać na wszystkie otrzymane wiadomości w jak najkrótszym czasie. Oczywiście Wydział Komunikacji Nisko kontakt umożliwia w godzinach otwarcia placówki.

Wydział Komunikacji w Nisku – rezerwacja wizyty online

Oferowana przez Wydział Komunikacji w Nisku rezerwacja wizyty online to odpowiednia opcja dla osób, które nie chcą uniknąć oczekiwania w kolejce. Interesanci mogą zarezerwować wizytę podając swoje imię, nazwisko oraz numer PESEL. Warto wiedzieć, że można to zrealizować również telefonicznie. Udostępniona przez Wydział Komunikacji Nisko rezerwacja wizyt cieszy się dużym zainteresowaniem petentów. Warto pamiętać, że do każdej ze spraw konieczne jest zarezerwowanie odrębnej wizyty.

Kontakt Wydział Komunikacji Nisko

Adres: 3 Maja 32C, 37-400 Nisko

Telefon: 15 841 60 47,

Email:

Godziny otwarcia Wydział Komunikacji Nisko:

  • Poniedziałek 8:00 - 16:30
  • Wtorek 8:00 - 15:00
  • Środa 8:00 - 15:00
  • Czwartek 8:00 - 15:00
  • Piątek 8:00 - 15:00

Wydział Komunikacji w Nisku

Zainteresowane osoby, które chcą odebrać prawo jazdy lub załatwić inne sprawy związane z pojazdem powinny się udać w tym celu do Wydziału Komunikacji. Zajmuje się on również wieloma innymi sprawami. Wydział Komunikacji w Nisku przede wszystkim wydaje dowody rejestracyjne, wydaje oraz legalizuje tablice rejestracyjne, oraz wydaje decyzje o czasowej rejestracji. Ten wydział zajmuje się również dokonywaniem zmian w dowodach rejestracyjnych oraz kartach pojazdu, wydawaniem wtórników dokumentów oraz przywracaniem uprawnień do kierowania pojazdami.

Wydział Komunikacji Nisko PKK

Warto wiedzieć, że Wydział Komunikacji Nisko PKK wydaje wtedy, kiedy interesant złoży wszystkie wymagane dokumenty. Profil Kandydata na Kierowcę wymaga złożenia wniosku, orzeczenia lekarskiego, które stwierdza brak zdrowotnych przeciwwskazań do kierowania pojazdem, jedną kolorową fotografię oraz dokumentu tożsamości. Za wydanie PKK Wydział Komunikacji Nisko nie pobiera żadnej opłaty. Wszelkie dokumenty interesanci mogą składać również w formie elektronicznej. 

Wydział Komunikacji Nisko prawo jazdy

Wniosek o wydanie prawa jazdy należy złożyć już po uzyskaniu pozytywnego wyniku egzaminu w WORD. Konieczne jest odpowiednie uzupełnienie wniosku o wydanie prawa jazdy. Do wniosku należy koniecznie dołączyć jedną fotografię o wymiarach 35 mm x 45 mm. Warto zaznaczyć, że osoba na zdjęciu nie można mieć nakrycia głowy, a sama fotografia powinna zostać wykonana na jasnym jednolitym tle. Wydział Komunikacji Nisko prawo jazdy wydaje po wcześniejszym uiszczeniu opłaty. Dokument powinien być gotowy do odebrania po około dwóch tygodniach. Oczywiście Wydział Komunikacji Nisko prawo jazdy stara się przekazać petentowi w jak najszybszym czasie, jednak w niektórych okresach w roku zainteresowanie jest na tyle duże, że czas wyrobienia dokumentu może się wydłużyć.

Wydział Komunikacji Nisko wymiana dowodu rejestracyjnego

Dowód rejestracyjny koniecznie należy wymienić wtedy, kiedy dane właściciela oraz dane techniczne pojazdu ulegną zmianie. Wymiana następuje również wtedy, gdy dokument zostanie zagubiony. Wykonywana przez Wydział Komunikacji Nisko wymiana dowodu rejestracyjnego wymaga wcześniejszego złożenia wniosku przez petenta. Należy zaznaczyć, że wymianie podlega numer rejestracyjny, nazwisko właściciela, adres właściciela, numer nadwozia oraz parametry techniczne.

Mapa Wydział Komunikacji Nisko

Liczba wyświetleń: 323Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS