Urząd Pracy Nisko

PUP Nisko – Powiatowy Urząd Pracy Nisko

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: podkarpackie

PUP Nisko – Powiatowy Urząd Pracy Nisko

Urząd Pracy Nisko godziny otwarcia, numer telefonu, adres, kontakt, adres. PUP Nisko rejestracja bezrobotnych, oferty pracy, kursy, szkolenia, staże, praca

PUP Nisko kontakt

Zainteresowane osoby z Powiatowym Urzędem Pracy w Nisku skontaktować się mogą, korzystając z podanego numeru telefonu, a także wysyłając wiadomość za pośrednictwem poczty elektronicznej. Warto wiedzieć, że PUP Nisko kontakt umożliwia wyłącznie w czasie godzin urzędowania. Najszybszym sposobem na uzyskanie w danej chwili niezbędnych informacji jest skorzystanie z kontaktu telefonicznego. 

Urząd Pracy Nisko numer telefonu: 15 841 23 13
Adres e-mail: [email protected], [email protected]

Urząd Pracy Nisko adres: ul. Sandomierska 6a, 37-400 Nisko

PUP Nisko oferty pracy 

Podstawowym zadanie Urzędu Pracy Nisko jest pomoc bezrobotnym w znalezieniu zatrudnienia. Trudno jest znaleźć pracę bez żadnego doświadczenia, dlatego PUP Nisko w swojej ofercie posiada kursy, szkolenia oraz staże, które pozwolą je zdobyć. Dostępne w PUP Nisko oferty pracy znajdują się na głównej stronie internetowej. Interesanci mogą znaleźć oferty z różnych branży zawodowych. Nowe oferty prace zamieszczane są przez Urząd Pracy Nisko każdego dnia. Dlatego interesanci poszukujący zatrudnienia, często powinni odwiedzać stronę w celu sprawdzenia nowości. Oferty pracy, których ważność już wygasa, zostają usuwane z portalu w celu pozostawienia wyłącznie aktualnych propozycji. Istnieje także możliwość przeglądu oferty na umówionym wcześniej spotkaniu z doradcą zawodowym. Aby je zrealizować, należy obowiązkowo dokonać wcześniejszej rejestracji w PUP Nisko.

Nisko PUP praca

W jednostce Nisko PUP praca wykonywana jest przez wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. Każdy z pracowników posiada duży zakres wiedzy oraz odpowiednie kompetencje. Osoby pracujące w Powiatowym Urzędzie Pracy Nisko mają umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych oraz dobrego kontaktu z interesantem. Zatrudnione w Urzędzie Pracy Nisko osoby dokonują rejestracji oraz wyrejestrowywania osób. Wprowadzają dane do systemu, a także rozpatrują przyjęte wnioski. Do ich podstawowych zadań należy bezpośrednia obsługa petentów. 

PUP Nisko staże, kursy i szkolenia

Oferowane przez PUP Nisko staże to szansa na zdobycie nowych umiejętności i cennego doświadczenia. Daje to szanse na uzyskanie w przyszłości dobrej pozycji na rynku pracy oraz wysokich zarobków. W PUP Nisko kursy oraz szkolenia trwają od 3 do 24 miesięcy. Czas ich trwania zależy od realizowanego w danym momencie programu. Każdy, kto ma szansę na wzięcie w nich udziału, bez zastanowienia powinien to wykonać. 

Urząd Pracy Nisko dofinansowania

Instytucja Urząd Pracy Nisko dofinansowanie udziela na założenie własnej działalności gospodarczej. Powiatowy Urząd Pracy Nisko dotacje udziela osobom, które spełniają określone wymagania. Osoby, które ubiegają się o otrzymanie dofinansowania, muszą koniecznie posiadać status osoby bezrobotnej. Nie mogą posiadać żadnej pracy zarobkowej ani pobrać funduszy pielęgnacyjnych. Nie można również składać drugiego wniosku w innym urzędzie. 

PUP Nisko zasiłek

Możliwy do uzyskania w PUP Nisko zasiłek dla bezrobotnych wypłacany jest w terminach, które zostały wcześniej ustalone. Świadczenie jest wypłacane interesantom nie później niż w ciągu czternastu dni od dnia upływu okresu, za który świadczenie jest wypłacane. Wysokość zasiłku wynosi 1200 złotych miesięcznie w okresie pierwszych 90 dni oraz 942,30 złotych miesięcznie w okresie kolejnych dni posiadania prawa do zasiłku.

Urząd Pracy Nisko godziny otwarcia

Rejestracja osób bezrobotnych w PUP Nisko odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-14:00. Dyrektor w sprawie skarg oraz wniosków przyjmuje zainteresowane osoby od 10:00 do 15:00. Powiatowy Urząd Pracy w Nisku otwarty jest w dni robocze od 7:30 do 15:30.

Urząd Pracy Nisko godziny otwarcia:

 • Poniedziałek: 7:30-15:30
 • Wtorek: 7:30-15:30
 • Środa: 7:30-15:30
 • Czwartek: 7:30-15:30
 • Piątek: 7:30-15:30
 • Sobota: Zamknięte
 • Niedziela: Zamknięte

Rejestracja osób bezrobotnych:

 • Poniedziałek: 8:00-14:00
 • Wtorek: 8:00-14:00
 • Środa: 8:00-14:00
 • Czwartek: 8:00-14:00
 • Piątek: 8:00-14:00
 • Sobota: Zamknięte
 • Niedziela: Zamknięte

Liczba wyświetleń: 864Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS