Wydział Komunikacji Police

Kategoria: Wydział Komunikacji

Województwo: zachodniopomorskie

Wydział Komunikacji Police

Umawianie wizyty online w Wydziale Komunikacji Police. Wydział Komunikacji w Policach druki do pobrania, pełnomocnictwo, wnioski.

Wydział Komunikacji Police kontakt

Interesanci, którzy chcą skontaktować się z Wydziałem Komunikacji w Policach mogą zrealizować to na kilka sposobów. Wydział Komunikacji Police kontakt zdalny prowadzi z interesantami telefonicznie oraz mailowo. Warto zaznaczyć, że osoby które mają pilną sprawę do załatwienia powinni skorzystać z kontaktu telefonicznego. Dzięki niemu natychmiast można uzyskać wszystkie potrzebne informacje. Na stronie internetowej znajdują się wszystkie potrzebne dane kontaktowe wraz z harmonogramem godzin otwarcia. Oczywiście Wydział Komunikacji Police kontakt obsługuje wyłącznie w godzinach otwarcia.

Wydział Komunikacji Police rezerwacja wizyty

Umożliwiana przez Wydział Komunikacji Police rezerwacja wizyty jest bardzo wygodna z tego względu, że można skorzystać z usług instytucji bez oczekiwania w kolejce. Miejsce w kolejce można zarezerwować internetowo, a także korzystając z podanego telefonu Wydziału komunikacji w Policach. Osoby, które chcą zarezerwować wizytę online muszą podać swoje imię, nazwisko.

Kontakt Wydział Komunikacji Police

Adres: Tanowska 8, 72-010 Police

Telefon: 91 312 39 90, 695 500 561

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Wydział Komunikacji Police:

  • Poniedziałek 7:30-16:00
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-15:00

Wydział Komunikacji w Policach

Petenci, którzy chcą załatwić wszelkie formalności związane z pojazdami powinni w tym celu odwiedzić Wydział Komunikacji w Policach. Urzędnicy tego wydziału wydają dowody rejestracyjne, wydają tablice rejestracyjne, legalizują tablice rejestracyjne, a także wydają nalepki kontrolne.

Jednostka organizacyjna, jaką jest Wydział Komunikacji Police realizuje również wiele innych spraw. Należą do nich na przykład wydawanie wtórników dokumentów, przywracanie uprawnień do kierowania pojazdami, wydawanie karty pojazdu, a także kierowanie pojazdów na badania techniczne.

Wydział Komunikacji Police PKK

Warto wiedzieć, że Wydział Komunikacji Police PKK wydaje wtedy, kiedy interesant złoży wszystkie wymagane dokumenty. Profil Kandydata na Kierowcę wymaga złożenia wniosku, orzeczenia lekarskiego, które stwierdza brak zdrowotnych przeciwwskazań do kierowania pojazdem, jedną kolorową fotografię oraz dokumentu tożsamości. Za wydanie PKK Wydział Komunikacji Police nie pobiera żadnej opłaty. Wszelkie dokumenty interesanci mogą składać również w formie elektronicznej. 

Wydział Komunikacji Police prawo jazdy

Wniosek o wydanie prawa jazdy należy złożyć już po uzyskaniu pozytywnego wyniku egzaminu w WORD. Konieczne jest odpowiednie uzupełnienie wniosku o wydanie prawa jazdy. Do wniosku należy koniecznie dołączyć jedną fotografię o wymiarach 35 mm x 45 mm. Warto zaznaczyć, że osoba na zdjęciu nie można mieć nakrycia głowy, a sama fotografia powinna zostać wykonana na jasnym jednolitym tle. Wydział Komunikacji Police prawo jazdy wydaje po wcześniejszym uiszczeniu opłaty. Dokument powinien być gotowy do odebrania po około dwóch tygodniach. Oczywiście Wydział Komunikacji Police prawo jazdy stara się przekazać petentowi w jak najszybszym czasie, jednak w niektórych okresach w roku zainteresowanie jest na tyle duże, że czas wyrobienia dokumentu może się wydłużyć.

Wydział Komunikacji Police wymiana dowodu rejestracyjnego

Dowód rejestracyjny koniecznie należy wymienić wtedy, kiedy dane właściciela oraz dane techniczne pojazdu ulegną zmianie. Wymiana następuje również wtedy, gdy dokument zostanie zagubiony. Wykonywana przez Wydział Komunikacji Police wymiana dowodu rejestracyjnego wymaga wcześniejszego złożenia wniosku przez petenta. Należy zaznaczyć, że wymianie podlega numer rejestracyjny, nazwisko właściciela, adres właściciela, numer nadwozia oraz parametry techniczne.

Mapa Wydział Komunikacji Police

Liczba wyświetleń: 417Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS