Urząd Pracy Police

Urząd Pracy w Policach

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: zachodniopomorskie

Urząd Pracy w Policach

Urząd Pracy Police kontakt, godziny otwarcia placówki i przyjmowania interesantów. Oferty Pracy w Powiatowy Urząd Skarbowy w Policach.

Urząd Pracy Police

Urząd Pracy Police znajduje się na ul. Tadeusza Kościuszki 5. Instytucja zajmuje się pomocą osobom bezrobotnym i poszukującym nowej pracy. Osoba bezrobotna dostaje taki status jeśli jest np. obywatelem Polski lub państwa wchodzącego w skład Unii Europejskiej i nie wykonuje żadnej pracy, z której otrzymuje przychody. Takie osoby powinny zarejestrować się w Powiatowym Urzędzie Pracy Police (PUP Police). Podczas tego procesu należy posiadać dowód osobisty lub ważny paszport, oświadczenia potwierdzające miejsce zameldowania łącznie z możliwymi świadectwami ukończenia szkoły i pracy, ewentualnie zaświadczenia o przeciwskazaniach do wykonywania różnego rodzaju pracy. 

Urząd Pracy Police kontakt

W siedzibie, jaką jest Urząd Pracy Police kontakt realizowany jest na kilka sposobów. Pierwszym z nich jest kontakt telefoniczny na podane niżej telefony. Wypisane numery telefonów dotyczą stanowisk informacyjnych, w których udzielane są odpowiedzi na zadane pytania. Kolejnym sposobem jest adres e-mail,  na który można wysyłać wiadomości z zapytaniami. Jednak każda taka wiadomość powinna mieć odpowiednią, urzędową formę. Możliwy jest też kontakt przez Elektroniczną Skrzynkę Podawczą ePUAP.

Urząd Pracy w Policach informuje, że wszystkie podania i wnioski powinny być złożone w formie papierowej w siedzibie urzędu na ul. Tadeusza Kościuszki 5 lub w formie elektronicznej na stronie pracagov.pl.

Urząd Pracy Police adres: ul. Tadeusza Kościuszki 5; 72 - 010 Police 
Urząd Pracy Police telefon:  

  • Centrala: 91 424 08 60
  • Sekretariat: 91 424 08 59

Fax: 91 317 66 81 
E-mail: [email protected]; [email protected]

Urząd Pracy Police godziny otwarcia:

Poniedziałek07:30-15:30
Wtorek07:30-15:30
Środa07:30-15:30
Czwartek07:30-15:30
Piątek07:30-15:30
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte

Godziny przyjmowania klientów w Powiatowy Urząd Pracy Police są odpowiednio dopasowane do godzin pracy urzędników i potrzeb interesantów. Petenci są przyjmowani od poniedziałku do piątku od 07:45 do 14:30.

Urząd Pracy Police oferty pracy

 Urząd Pracy Police oferty pracy dopasowuje do indywidualnych umiejętności i predyspozycji petentów. Warto wiedzieć, że oferty pracy nie wystawiają tylko pracodawcy, lecz również osoby bezrobotne. Każda taka osoba ma możliwość stworzenia własnego ogłoszenia, które zawiera szczegóły na temat wykształcenia, umiejętności oraz informacji odnośnie tego, jakiej pracy szuka. Tego typu oferty można umieścić w Powiatowy Urząd Pracy Police oraz na różnych forach internetowych, gdzie zaglądają potencjalni pracodawcy. Jednak jest to mniej spotykane zjawisko. W większości przypadków to Urzad Pracy Police oferuje bezrobotnemu możliwość nowego zatrudnienia. Jeśli osoba bezrobotna odmówi bez konkretnej przyczyny propozycję złożoną przez urząd, może utracić status osoby bezrobotnej, a przez to zasiłek dla bezrobotnych. Jeśli petent odmówił pierwszy raz, może go utracić na 120 dni, w przypadku drugiej odmowy na 180 dni. Przy trzeciej i każdej kolejnej na 270 dni. Jednak osoby posiadające zaświadczenie od lekarza o stanie zdrowia, który nie pozwala pracować na podanym stanowisku, nie utracą statusu osoby bezrobotnej.

Liczba wyświetleń: 12636Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS