Wydział Komunikacji Polkowice

Kategoria: Wydział Komunikacji

Województwo: dolnośląskie

Wydział Komunikacji Polkowice

Wydział Komunikacji Polkowice dane kontaktowe, numer telefonu. Polkowice Wydział Komunikacji wyrejestrowanie oraz zarejestrowanie pojazdu, upoważnienie.

Polkowice Wydział Komunikacji kontakt

Istniejący w mieście, jakim jest Polkowice Wydział Komunikacji kontakt realizuje z interesantami na wiele sposobów. Wszystkie dane kontaktowe zostały podane powyżej. W celu uzyskania kontaktu można wysłać wiadomość mailową na podany adres. Jednak najszybszym sposobem na kontakt z Wydziałem Komunikacji w Polkowicach jest skorzystanie z telefonu. Petenci, którzy chcą odbyć osobistą wizytę w placówce lub uzyskać kontakt zdalny koniecznie powinni najpierw zapoznać się z godzinami otwarcia. Harmonogram jest dostępny dla wszystkich na stronie internetowej.

Wydział Komunikacji w Polkowicach - rezerwacja wizyty online

Oferowana przez Wydział Komunikacji w Polkowicach rezerwacja wizyty online jest bardzo wygodna. Dzięki temu petenci nie muszą czekać przez długi czas na swoją kolej podczas wizyty osobistej. Rezerwacji terminu wizyty można dokonać również przez telefon, dzwoniąc na podany numer. Trzeba pamiętać, że dla niektórych spraw Wydział Komunikacji Polkowice rezerwacje wizyty obsługuje obligatoryjnie.

Kontakt Wydział Komunikacji Polkowice

Adres: Św. Sebastiana nr 1 i 1A, Ogrodowa, 59-100 Polkowice

Telefon: 76 746 15 39,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Wydział Komunikacji Polkowice:

  • Poniedziałek 7:30-15:30
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-13:30

Wydział Komunikacji w Polkowicach

Przede wszystkim Wydział Komunikacji w Polkowicach odpowiedzialny jest za prowadzenie spraw komunikacyjnych. Wszystkie zainteresowane osoby mogą tam udać się między innymi w celu rejestracji oraz wyrejestrowania pojazdu. Urzędnicy zajmują się wydawaniem tablic czy dowodów rejestracyjnych, a także wydawaniem decyzji o czasowej rejestracji. Do zadań Wydziału Komunikacji w Polkowicach należy również przywracanie petentom uprawnień do kierowania pojazdami oraz wydawanie wtórników dokumentów.

Wydział Komunikacji Polkowice druki do pobrania

Warto wiedzieć, że Wydział Komunikacji Polkowice druki do pobrania online, dzięki czemu dokumenty można samodzielnie wydrukować i samodzielnie dostarczyć do placówki. Obecnie istnieje możliwość składania większości dokumentów drogą elektroniczną. Oczywiście Wydział Komunikacji Polkowice tę możliwość zarezerwował dla petentów mogących potwierdzić swoją tożsamość online przykładowo z wykorzystaniem kwalifikowanego podpisu elektronicznego.

Wydział Komunikacji Polkowice prawo jazdy

Przede wszystkim po zdanym egzamin na prawo jazdy Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego do Wydziału Komunikacji Polkowic przesyła informacje o uzyskaniu pozytywnego wyniku. Wydział Komunikacji Polkowice prawo jazdy wydaje po sprawdzeniu, czy petent załatwił wszelkie formalności. Interesant może odebrać prawo jazdy po uiszczeniu wymaganej opłaty. Opłatę można zrealizować osobiście w placówce oraz przelewem na numer konta bankowego. Średni czas oczekiwania na prawo jazdy w Polkowicach to dwa tygodnie.

Wydział Komunikacji Polkowice rejestracja pojazdu

Osoby, które dokonały zakupu samochodu mają obowiązek go zarejestrować. Realizowana przez Wydział Komunikacji Polkowice rejestracja pojazdu wymaga przedstawienie wszystkich wymaganych dokumentów, jakimi są między innymi wniosek o rejestrację pojazdu, karta pojazdu, oryginalny dowód zakupu pojazdu, potwierdzenie uiszczenia opłaty, a także dowód tożsamości. W przypadku samochodu używanego należy przedstawić również tablice rejestracyjne oraz potwierdzenie zawarcia umowy z ubezpieczycielem. Rejestracja pojazdu w Wydziale Komunikacji w Polkowicach jest możliwa do zrealizowania podczas jednej wizyty w placówce.

Mapa Wydział Komunikacji Polkowice

Liczba wyświetleń: 393Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS