Urząd Pracy Polkowice

Urząd Pracy Polkowice

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: dolnośląskie

Urząd Pracy Polkowice

Urząd Pracy Polkowice oferty pracy, adres, kontakt. Uzyskaj wsparcie telefoniczne pracowników PUP Polkowice. Godziny otwarcia, numer telefonu.

Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach koncentruje się na pomocy osobom bezrobotnym i poszukującym pracy. Obejmuje to pomoc pracownikom, którzy utracili pracę, w znalezieniu nowego zatrudnienia, a także doradztwo i wsparcie dla osób, które nigdy wcześniej nie pracowały, niezależnie od tego, czy są studentami, domatorami, czy emerytami.

Urząd Pracy Polkowice oferty pracy

Powiatowy Urząd Pracy Polkowice w ramach realizacji nałożonego zadania, jakim jest zmniejszenie bezrobocia w powiecie, aktywnie pomaga osobom poszukującym pracy. Jedną z oferowanych form wsparcia. Z tego powodu PUP Polkowice oferty pracy udostępnia interesantom online. Zgromadzone przez PUP Polkowice oferty pracy w powiecie są dokładnie opisane przez pracodawców. Warto przeglądać dostępne ogłoszenia o prace, strona internetowa pozwala na wygodne dostosowanie filtrów do potrzeb użytkownika. Dodatkowo oferty pracy Urząd Pracy Polkowice gromadzi także stacjonarnie w instytucji. Oczywiście w instytucji PUP Polkowice praca wykonywana jest z najwyższą starannością, dzięki czemu na stronie na bieżąco pojawiają się nowe oferty, a także te, które wygasły są usuwane.

Urząd Pracy Polkowice kontakt i godziny otwarcia

W instytucji, jaką jest Urząd Pracy Polkowice kontakt z interesantami prowadzony jest na wiele sposobów. Chcąc skontaktować się z PUP Polkowice, można skorzystać z centrali telefonicznej lub podanych niżej specjalnych numerów kontaktowych. 

Dane teleadresowe:

Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach
ul. Legnicka 15
59-100 Polkowice

Sekretariat : tel. 76 746 52 50

E-mail: [email protected]

Punkty przyjęć bezrobotnych w placówkach zewnętrznych na terenie powiatu polkowickiego:
Przemków, tel. 76 831 92 16, czynne od 7.00 do 15.00
Chocianów, tel. 885-700-760, czynne od 7.30 do 15.30 
Gaworzyce, tel. 76 831 62 85 wew. 42, czynne we wtorki w godz. 7.30 do 15.30 i w piątki w godz. 07.00 do 15.00

PUP Polkowice kontakt możliwy jest także mailowo. Na adres można przesyłać zapytania związane z zakresem działań instytucji. Oczywiście należy pamiętać, aby wiadomość skierowana do Urzędu Pracy w Polkowicach musi zostać odpowiednio podpisana przez osobę wysyłającą. W treści nie może zabraknąć imienia, nazwiska oraz adresu zamieszkania.

Liczba wyświetleń: 1062Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS