Wydział Komunikacji Rawa Mazowiecka

Kategoria: Wydział Komunikacji

Województwo: łódzkie

Wydział Komunikacji Rawa Mazowiecka

Zadania realizowane przez Wydział Komunikacji Rawa Mazowiecka. Wydział Komunikacji w Rawie Mazowieckiej rejestracja pojazdu, druki do pobrania, rezerwacja terminu wizyty.

Wydział Komunikacji Rawa Mazowiecka kontakt

Udzielany przez Wydział Komunikacji Rawa Mazowiecka kontakt, można zrealizować wyłącznie w godzinach otwarcia placówki. Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą skontaktować się z urzędnikami mogą wykonać połączenie na podany telefon Wydziału Komunikacji w Rawie Mazowieckiej. Wszystkie informacje na temat kontaktu, a także harmonogram godzin otwarcia zostały zamieszczone powyżej.

Istnieje także dodatkowa opcja skontaktowania się z pracownikami wydziału. Polega ona na przesłaniu wiadomości mailowej za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wydział Komunikacji Rawa Mazowiecka kontakt mailowy realizuje w jak najszybszym możliwym czasie. Oczywiście występują sytuacje w których na odpowiedź będzie trzeba poczekać kilka dni roboczych.

Wydział Komunikacji Rawa Mazowiecka rezerwacja wizyty

Oczekiwanie w kolejce podczas osobistej wizyty w placówce dla niektórych osób jest bardzo męczące. Realizowana przez Wydział Komunikacji Rawa Mazowiecka rezerwacja wizyty jest optymalnym rozwiązaniem tego problemu. Bardzo szybka oraz wygodna rezerwacja wizyty w Wydziale Komunikacji w [miasie] pozwala na zminimalizowanie czasu oczekiwania. Interesanci mogą zarezerwować termin telefonicznie, a także internetowo. Podanie rodzaju sprawy, daty i godziny planowanej wizyty oraz danych identyfikujących petenta pozwala na rezerwacje terminu wizyty w Wydziale Komunikacji w Rawie Mazowieckiej.

Kontakt Wydział Komunikacji Rawa Mazowiecka

Adres: Tomaszowska 8, 96-200 Rawa Mazowiecka

Telefon: 46 814 56 58,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Wydział Komunikacji Rawa Mazowiecka:

  • Poniedziałek 8:00 - 16:00
  • Wtorek 8:00 - 17:00
  • Środa 8:00 - 16:00
  • Czwartek 8:00 - 16:00
  • Piątek 8:00 - 15:00

Wydział Komunikacji w Rawie Mazowieckiej

Zainteresowane osoby, które chcą odebrać prawo jazdy lub załatwić inne sprawy związane z pojazdem powinny się udać w tym celu do Wydziału Komunikacji. Zajmuje się on również wieloma innymi sprawami. Wydział Komunikacji w Rawie Mazowieckiej przede wszystkim wydaje dowody rejestracyjne, wydaje oraz legalizuje tablice rejestracyjne, oraz wydaje decyzje o czasowej rejestracji. Ten wydział zajmuje się również dokonywaniem zmian w dowodach rejestracyjnych oraz kartach pojazdu, wydawaniem wtórników dokumentów oraz przywracaniem uprawnień do kierowania pojazdami.

Wydział Komunikacji Rawa Mazowiecka rejestracja pojazdu

Każda osoba, która zakupiła pojazd ma obowiązek jego zarejestrowania. Cały proces można wykonać po przedstawieniu dokumentu tożsamości, dowodu własności pojazdu, zaświadczenia ważności badania technicznego, a także dokumentów rejestracyjnych. Jeśli rejestracji dokonuje współwłaściciel lub osoba upoważniona należy koniecznie przedstawić dokument pełnomocnictwa. Wykonywana przez Wydział Komunikacji Rawa Mazowiecka rejestracja pojazdu wymaga uiszczenia opłaty.

Wydział Komunikacji Rawa Mazowiecka PKK

Profil Kandydata na Kierowcę musi otrzymać każda osoba starająca się o prawo jazdy. Jest to unikalny numer, który jest indywidualnie przypisany do konkretnego petenta. Aby uzyskać w jednostce, jaką jest Wydział Komunikacji Rawa Mazowiecka PKK należy złożyć wniosek o wydanie o jego przyznanie. Wraz z dokumentem konieczne jest przedstawienie orzeczenia lekarskiego, czy też zdjęcia które w późniejszym czasie znajdzie się w prawie jazdy. Uzyskany w Wydziale Komunikacji Rawy Mazowieckiej PKK jest ważny zarówno w szkole jazdy jak i przy ustalaniu terminów egzaminów państwowych. 

Mapa Wydział Komunikacji Rawa Mazowiecka

Liczba wyświetleń: 325Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS