Urząd Miasta Rawa Mazowiecka

Urząd Miasta Rawa Mazowiecka

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: łódzkie

Urząd Miasta Rawa Mazowiecka

Urząd Miasta Rawa Mazowiecka godziny otwarcia, adres, numer telefonu, kontakt. Rawa Mazowiecka Urząd Miasta Wydział Gospodarki Komunalnej, praca

Urząd Miasta Rawa Mazowiecka kontakt

Aby uzyskać z instytucją, jaką jest Urząd Miasta Rawa Mazowiecka kontakt, należy skorzystać z podanego numeru telefonu, a także adresu e-mail. Warto wiedzieć, że Rawa Mazowiecka Urząd Miasta może kontaktować się z interesantem zdalnie jak i osobiście jedynie w czasie godzin otwarcia. Obowiązkowa w Urząd Miasta Rawa Mazowiecka opłata skarbowa może zostać uiszczona za pomocą przelewu na numer konta bankowego, który został podany na głównej stronie internetowe. Należy pamiętać, że dane często ulegają aktualizacji, dlatego koniecznie trzeba sprawdzać ich prawdziwość. 

Urząd Miasta Rawa Mazowiecka telefon: 46 814 47 11, 46 814 43 23
Adres e-mail: [email protected]

Urząd Miasta Rawa Mazowiecka adres: Pl. Marszałka Józefa Piłsudskiego 5, 96-200 Rawa Mazowiecka

Urząd Miasta Rawa Mazowiecka godziny otwarcia

Warto wiedzieć, że Urząd Miasta Rawa Mazowiecka godziny otwarcia w środy ma wydłużone do 17:00. Jest to duże udogodnienie dla interesantów, którzy nie mogą wcześniej skorzystać z oferowanych przez niego usług. Zainteresowane osoby mogą dokonać rezerwacji terminu osobistej wizyty w Urzędzie Miasta Rawa Mazowiecka. W soboty, a także niedziele Urząd Miasta w Rawie Mazowieckiej jest zamknięty.

Urząd Miasta Rawa Mazowiecka godziny pracy: 

  • Poniedziałek: 8:00-16:00
  • Wtorek: 8:00-16:00
  • Środa: 8:00-16:00
  • Czwartek: 8:00-16:00
  • Piątek: 8:00-16:00
  • Sobota: Zamknięte
  • Niedziela: Zamknięte

Urząd Miasta Rawa Mazowiecka dowody osobiste

Instytucja Urząd Miasta Rawa Mazowiecka dowody osobiste wydaje petentom w ciągu 30 dni roboczych liczonych od daty złożenia formularza o jego wydanie. Aby wyrobić w Urzędzie Miasta Rawa Mazowiecka dokument, jakim jest dowód osobisty, należy złożyć odpowiedni wniosek. Obowiązkiem jest również zabranie ze sobą jednego zdjęcia w kolorze o wymaganych wymiarach. Całej procedury ubiegania się o dowód osobisty w Rawa Mazowiecka Urząd Miasta nie można zrealizować drogą elektroniczną. Istnieje jednak taka możliwość w przypadku dzieci, które nie ukończyły jeszcze 12 roku życia. 

Urząd Miasta Rawa Mazowiecka Wydział Gospodarki Komunalnej

W Urzędzie Miasta w Rawie Mazowieckiej znajduje się wiele wydziałów. W każdym z nim można załatwić inny rodzaj sprawy. Istniejący w jednostce Urząd Miasta Rawa Mazowiecka Wydział Gospodarki Komunalnej zajmuje się głównie prowadzeniem spraw, które są związane z opiniowaniem lokalizacji i miejsc składowania odpadów. Prowadzi również działania związane z nadzorem eksploatacji składowisk odpadów.

Liczba wyświetleń: 900Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS