Wydział Komunikacji Siedlce

Kategoria: Wydział Komunikacji

Województwo: mazowieckie

Wydział Komunikacji Siedlce

Czym zajmuje się Wydział Komunikacji Siedlce? Wydział Komunikacji w Siedlcach prawo jazdy, PKK, rejestracja pojazdu Siedlce.

Wydział Komunikacji Siedlce kontakt

Udzielany przez Wydział Komunikacji Siedlce kontakt, można zrealizować wyłącznie w godzinach otwarcia placówki. Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą skontaktować się z urzędnikami mogą wykonać połączenie na podany telefon Wydziału Komunikacji w Siedlcach. Wszystkie informacje na temat kontaktu, a także harmonogram godzin otwarcia zostały zamieszczone powyżej.

Istnieje także dodatkowa opcja skontaktowania się z pracownikami wydziału. Polega ona na przesłaniu wiadomości mailowej za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wydział Komunikacji Siedlce kontakt mailowy realizuje w jak najszybszym możliwym czasie. Oczywiście występują sytuacje w których na odpowiedź będzie trzeba poczekać kilka dni roboczych.

Wydział Komunikacji Siedlce rezerwacja wizyty

Oczekiwanie w kolejce podczas osobistej wizyty w placówce dla niektórych osób jest bardzo męczące. Realizowana przez Wydział Komunikacji Siedlce rezerwacja wizyty jest optymalnym rozwiązaniem tego problemu. Bardzo szybka oraz wygodna rezerwacja wizyty w Wydziale Komunikacji w [miasie] pozwala na zminimalizowanie czasu oczekiwania. Interesanci mogą zarezerwować termin telefonicznie, a także internetowo. Podanie rodzaju sprawy, daty i godziny planowanej wizyty oraz danych identyfikujących petenta pozwala na rezerwacje terminu wizyty w Wydziale Komunikacji w Siedlcach.

Kontakt Wydział Komunikacji Siedlce

Adres: Piłsudskiego 40, 08-110 Siedlce

Telefon: 25 633 93 15,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Wydział Komunikacji Siedlce:

  • Poniedziałek 8:00-16:00
  • Wtorek 8:00-16:00
  • Środa 8:00-16:00
  • Czwartek 8:00-16:00
  • Piątek 8:00-16:00

Wydział Komunikacji w Siedlcach

Wszelkie formalności związane transportem petenci mogą załatwić w instytucji, którą jest Wydział Komunikacji w Siedlcach. Urzędnicy, którzy pracują w tym miejscu zajmą się rejestracją pojazdów, wyrejestrowaniem pojazdów, wydawaniem oraz zatrzymywaniem dokumentów stwierdzających uprawnienia do kierowania pojazdami, a także udzielaniem licencji na wykonywanie krajowego transportu drogowego.

Należy pamiętać, że wszystkie sprawy w Wydziale Komunikacji Siedlec można załatwić wyłącznie w godzinach otwarcia placówki. Pracownicy, którzy obsługują ten wydział posiadają wysokie kwalifikacje, duże doświadczenie zawodowe, a także szeroki zakres wiedzy. To wszystko sprawia, że udzielają oni profesjonalnej pomocy mieszkańcom Siedlec i okolic.

Wydział Komunikacji Siedlce wyrejestrowanie pojazdu

Właściciele pojazdu z różnych przyczyn mogą dokonać jego wyrejestrowania. Powinni dokonać tego między innymi, kiedy pojazd zostanie wywieziony z kraju, skradziony lub przekazany do przedsiębiorcy, który prowadzi stację demontażu. Wydział Komunikacji Siedlce wyrejestrowanie pojazdu wykonuje po uzyskaniu od petenta odpowiedniego wniosku. Należy również dołączyć dowód uiszczenia opłaty, a także dowód własności pojazdu.

Wydział Komunikacji Siedlce rejestracja pojazdu

Rejestracji pojazdu najlepiej jest dokonać osobiście, udając się w tym celu dla placówki. Prowadzona przez Wydział Komunikacji Siedlce rejestracja pojazdu jest obowiązkowa dla osób, które dokonały zakupu samochodu. Aby cała procedura została zrealizowana petent musi zabrać ze sobą wszystkie potrzebne dokumenty. Należy do nich między innymi dowód tożsamości, umowa kupna-sprzedaży, dowód rejestracyjny, karta pojazdu, a także tablica rejestracyjna.

Wszystkie udostępniane przez Wydział Komunikacji Siedlce druki do pobrania interesanci mogą znaleźć na głównej stronie internetowej. Lista druków zawiera również te potrzebne do rejestracji pojazdu.

Mapa Wydział Komunikacji Siedlce

Liczba wyświetleń: 258Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS