Urząd Gminy Siedlce

Urząd Gminy Siedlce

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: mazowieckie

Urząd Gminy Siedlce

Siedlce Urząd Gminy godziny otwarcia instytucji, kontakt telefoniczny, adres. Wydział Gospodarki Odpadami, opłata za śmieci. Urząd Gminy Siedlce BIP, praca.

W miejscowości Siedlce Urząd Gminy funkcjonuje jako wiejska jednostka administracyjna, w skład której należy aż 35 sołectw. Na głównej stronie internetowej Urząd Gminy Siedlce informuje o licznych atrakcjach turystycznych, które należy odwiedzić, przebywając na terenie gminy. Znanym miejscem na owych terenach jest Dwór murowany z XVII w. – gdzie powstała część scen do adaptacji powieści Marii Dąbrowskiej ‘Noce i Dnie’.

Urząd Gminy Siedlce godziny otwarcia

Urząd Gminy w Siedlcach jako placówka administracji publicznej pracuje wyłącznie w dni robocze. Pracownicy są dostępni od poniedziałku do piątku – wyłączając dni ustawowo wolne od pracy czy święta. Wychodząc naprzeciw pracującym mieszkańcom, Urząd Gminy Siedlce godziny otwarcia wydłużył w jeden dzień w tygodniu, aby wszyscy petenci mogli skorzystać i zrealizować sprawy urzędowe.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Siedlcach:

 • poniedziałek: 8:00-16:00
 • wtorek: 8:00-16:00
 • środa: 8:00-16:00
 • czwartek: 8:00-18:00
 • piątek: 8:00-16:00
 • Sobota i niedziela: zamknięte

Urząd Gminy Siedlce Adres:
ul. Asłanowicza 10
08-110 Siedlce

Urząd Gminy Siedlce kontakt

Urząd Gminy Siedlce kontakt udostępnia zarówno telefoniczny z instytucją jak również poprzez pocztę elektroniczną. Udostępniony również przez Urząd Gminy Siedlce kontakt umożliwia realizację spraw bez wychodzenia z domu, wykorzystując odpowiednie panele dostępne na stronie podanej przez Urząd Gminy Siedlce BIP. Realizacja założenia działalności gospodarczej, czy przesłanie wniosków nigdy wcześniej nie było takie proste. Jeśli jednak petenci mają problem, placówka i pracownicy chętnie służą pomocą w oddziale.

Telefon do placówki Urzędu Gminy w Siedlcach: 22 632 7 31

Urząd Gminy Siedlce praca

Prowadzony aktualnie przez Urząd Gminy Siedlce nabór na wolne stanowiska pracy w placówce administracji publicznej, udostępnia na głównej stronie internetowej podanej przez Urząd Gminy Siedlce BIP. Praca w urzędzie wymaga wyspecjalizowanych kwalifikacji, związanych odpowiednio ze stanowiskiem pracy, na który się aplikuje. Proces rekrutacji prowadzony jest przez powołaną Komisję Rekrutacyjną, która na podstawie przeprowadzonego testu wiedzy oraz rozmów kwalifikacyjnych decyduje o dalszym procesie naboru

Urząd Gminy Siedlce wydziały

Strukturę organizacyjną w placówce Urzędu Gminy w Siedlcach określają ściśle odgórnie zapisy ustaw przypisanych do placówek administracji publicznych. W urzędzie podział na wydziały ułatwia mieszkańcom załatwienie spraw w odpowiedniej jednostce, dzięki czemu czas realizacji jest zadowalający. W placówce, jaką jest Urząd Gminy Siedlce Wydziały, przedstawiają się następująco:

 • Wydział kierowniczy,
 • Wydział Infrastruktury i Ochrony Środowiska,
 • Wydział Organizacji, Funduszy Zewnętrznych oraz Zamówień Publicznych,
 • Wydział Finansowy podatków oraz opłat,
 • Samodzielne stanowiska pracy.

Wywóz odpadów w Gminie Siedlce

Według ustawy dotyczącej gospodarowania odpadami odpowiedzialność za wywóz śmieci ponoszą urzędy gminy lub miasta. Urząd Gminy Siedlce śmieci wywozi poprzez wyznaczonych podwykonawców zgodnie z przygotowanym wcześniej harmonogramem.
Pobierana przez Urząd Gminy Siedlce opłata za śmieci zależna jest od ilości osób zamieszkałych w danej nieruchomości oraz od rodzaju złożonej deklaracji. Istnieje możliwość odbioru odpadów w sposób segregowany bądź jako niesegregowany. Uzupełnioną deklarację należy dostarczyć do Urzędu do Wydziału Ochrony Środowiska.

Liczba wyświetleń: 731Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS