Wydział Komunikacji Środa Wielkopolska

Kategoria: Wydział Komunikacji

Województwo: wielkopolskie

Wydział Komunikacji Środa Wielkopolska

Jak złożyć wniosek o wydanie prawa jazdy w Wydziale Komunikacji Środa Wielkopolska? Wydział Komunikacji w Środzie Wielkopolskiej rejestracja pojazdu. Kontakt, telefon, adres.

Wydział Komunikacji Środa Wielkopolska kontakt

Wszystkim zainteresowanym osobom Wydział Komunikacji Środa Wielkopolska kontakt umożliwia na kilka sposobów. Petenci mają możliwość przesłania wiadomości mailowej za pośrednictwem poczty elektronicznej. Odpowiedzi na wszystkie zapytania udzielane są najszybciej jak to możliwe. Kontakt z Wydziałem Komunikacji w Środzie Wielkopolskiej można uzyskać również korzystając z numeru. Realizując połączenie na podany telefon Wydziału Komunikacji Środy Wielkopolskiej w danej chwili można uzyskać wszystkie potrzebne informacje oraz odpowiedzi na wszystkie zapytania. Harmonogram dotyczący godzin otwarcia wraz ze wszystkimi danymi kontaktowymi zostały opublikowane powyżej.

Wydział Komunikacji Środa Wielkopolska rezerwacja wizyty

Możliwa do zrealizowania w instytucji, którą jest Wydział Komunikacji Środa Wielkopolska rezerwacja wizyty stacjonarnej jest dostępna dla wszystkich mieszkańców Środy Wielkopolskiej i okolic. Aby zarezerwować termin przez Internet, należy podać swoje dane, jakimi są imię, nazwisko oraz numer PESEL. Petenci mogą zarezerwować wizytę także przez telefon. Dzięki temu nie trzeba spędzać długiego czasu w kolejce, aby załatwić wszelkie formalności.

Kontakt Wydział Komunikacji Środa Wielkopolska

Adres: Ignacego Daszyńskiego 5, 63-000 Środa Wielkopolska

Telefon: 61 102 11 40, 61 102 11 45

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Wydział Komunikacji Środa Wielkopolska:

  • Poniedziałek 8:00-16:00
  • Wtorek 7:00-15:00
  • Środa 7:00-15:00
  • Czwartek 7:00-15:00
  • Piątek 7:00-15:00

Wydział Komunikacji Środa Wielkopolska

Jednostka organizacyjna Wydział Komunikacji Środa Wielkopolska przede wszystkim jest odpowiedzialna za wszelkie sprawy komunikacyjne. Pracownicy wydziały realizują głównie sprawy związane z wydawaniem dokumentów uprawniających do kierowania pojazdem. Wydział Komunikacji w Środzie Wielkopolskiej wydaje zezwolenia na wykonywanie zarobkowego przewozu towarów oraz osób. Udając się do instytucji, petenci mogą otrzymać licencję na prowadzenie taksówki. Wydział, o którym mowa zajmuje się także zarządzaniem Stacji Kontroli Pojazdów oraz nadzoruje Ośrodki Szkolenia Kierowców.

Wydział Komunikacji Środa Wielkopolska wyrejestrowanie pojazdu

Prowadzone przez Wydział Komunikacji Środa Wielkopolska wyrejestrowanie pojazdu odbywa się po złożeniu przez interesanta odpowiedniego wniosku. Taką procedurę należy wykonać, wtedy gdy pojazd zostanie skradziony, zezłomowany lub został oddany do kasacji za granicą czy trwale utracony. Wniosek o wyrejestrowanie pojazdu do Wydziału Komunikacji w Środzie Wielkopolskiej można złożyć nie tylko osobiście, ale również w formie online. Warto pamiętać, że za niewyrejestrowanie pojazdu w terminie Wydział Komunikacji Środa Wielkopolska może nałożyć karę pieniężną.

Wydział Komunikacji Środa Wielkopolska PKK 

Interesanci, którzy chcą uzyskać w jednostce Wydział Komunikacji Środa Wielkopolska PKK muszą przedstawić urzędnikom wszystkie wymagane dokumenty. Należą do nich między innymi orzeczenie lekarskie, orzeczenie psychologa, aktualne zdjęcie o wymaganych wymiarach, dokument tożsamości oraz wniosek o wydanie prawa jazdy. Wygenerowany przez Wydział Komunikacji Środa Wielkopolska numer PKK jest niezbędny do rozpoczęcia kursu w OSK, a także rezerwacji terminu egzaminu w WORD.

Mapa Wydział Komunikacji Środa Wielkopolska

Liczba wyświetleń: 566Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS