Wydział Komunikacji Tarnowo Podgórne

Kategoria: Wydział Komunikacji

Województwo: wielkopolskie

Wydział Komunikacji Tarnowo Podgórne

Wydział Komunikacji Tarnowo Podgórne elektroniczna rezerwacja wizyty, kontakt, godziny otwarcia. Wydział Komunikacji w Tarnowie Podgórnym pełnomocnictwo, druki do pobrania.

Wydział Komunikacji Tarnowo Podgórne kontakt

Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą uzyskać z jednostką, jaką jest Wydział Komunikacji Tarnowo Podgórne kontakt mogą zrealizować to na dwa sposoby. Petenci mogą przesłać zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej. Szybszym sposobem na uzyskanie kontaktu z Wydziałem Komunikacji w Tarnowie Podgórnym jest skorzystanie z podanego numeru telefonu. Warto zaznaczyć, że połączenia odbierane są przez doświadczonych konsultantów wyłącznie w wyznaczonych godzinach otwarcia. Wszystkie dane kontaktowe wraz z godzinami otwarcia Wydziału Komunikacji w Tarnowie Podgórnym podano powyżej.

Wydział Komunikacji Tarnowo Podgórne rezerwacja wizyty

Oferowana przez Wydział Komunikacji Tarnowo Podgórne rezerwacja wizyty może zostać zrealizowana przez petenta telefonicznie, a także przez Internet. Coraz więcej osób korzysta z opcji rezerwacji wizyty online, ponieważ pozwala to zmniejszyć czas oczekiwania w kolejce. Planowana rezerwacja wizyty w Wydziale Komunikacji w Tarnowie Podgórnym powinna być zrealizowana możliwe jak najwcześniej. Pozwoli to wybrać dogodny termin i godzinę wizyty w placówce.

Kontakt Wydział Komunikacji Tarnowo Podgórne

Adres: Poznańska 96, 62-080 Tarnowo Podgórne

Telefon: 61 895-92 41,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Wydział Komunikacji Tarnowo Podgórne:

  • Poniedziałek 9:00 - 16:30
  • Wtorek 8:00 - 15:00
  • Środa 8:00 - 15:00
  • Czwartek 8:00 - 15:00
  • Piątek 8:00 - 15:00

Wydział Komunikacji w Tarnowie Podgórnym

Petenci, którzy chcą załatwić wszelkie formalności związane z pojazdami powinni w tym celu odwiedzić Wydział Komunikacji w Tarnowie Podgórnym. Urzędnicy tego wydziału wydają dowody rejestracyjne, wydają tablice rejestracyjne, legalizują tablice rejestracyjne, a także wydają nalepki kontrolne.

Jednostka organizacyjna, jaką jest Wydział Komunikacji Tarnowo Podgórne realizuje również wiele innych spraw. Należą do nich na przykład wydawanie wtórników dokumentów, przywracanie uprawnień do kierowania pojazdami, wydawanie karty pojazdu, a także kierowanie pojazdów na badania techniczne.

Wydział Komunikacji Tarnowo Podgórne druki do pobrania

Warto wiedzieć, że Wydział Komunikacji Tarnowo Podgórne druki do pobrania online, dzięki czemu dokumenty można samodzielnie wydrukować i samodzielnie dostarczyć do placówki. Obecnie istnieje możliwość składania większości dokumentów drogą elektroniczną. Oczywiście Wydział Komunikacji Tarnowo Podgórne tę możliwość zarezerwował dla petentów mogących potwierdzić swoją tożsamość online przykładowo z wykorzystaniem kwalifikowanego podpisu elektronicznego.

Wydział Komunikacji Tarnowo Podgórne prawo jazdy

Przede wszystkim po zdanym egzamin na prawo jazdy Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego do Wydziału Komunikacji Tarnowa Podgórnego przesyła informacje o uzyskaniu pozytywnego wyniku. Wydział Komunikacji Tarnowo Podgórne prawo jazdy wydaje po sprawdzeniu, czy petent załatwił wszelkie formalności. Interesant może odebrać prawo jazdy po uiszczeniu wymaganej opłaty. Opłatę można zrealizować osobiście w placówce oraz przelewem na numer konta bankowego. Średni czas oczekiwania na prawo jazdy w Tarnowie Podgórnym to dwa tygodnie.

Wydział Komunikacji Tarnowo Podgórne rejestracja pojazdu

Osoby, które dokonały zakupu samochodu mają obowiązek go zarejestrować. Realizowana przez Wydział Komunikacji Tarnowo Podgórne rejestracja pojazdu wymaga przedstawienie wszystkich wymaganych dokumentów, jakimi są między innymi wniosek o rejestrację pojazdu, karta pojazdu, oryginalny dowód zakupu pojazdu, potwierdzenie uiszczenia opłaty, a także dowód tożsamości. W przypadku samochodu używanego należy przedstawić również tablice rejestracyjne oraz potwierdzenie zawarcia umowy z ubezpieczycielem. Rejestracja pojazdu w Wydziale Komunikacji w Tarnowie Podgórnym jest możliwa do zrealizowania podczas jednej wizyty w placówce.

Mapa Wydział Komunikacji Tarnowo Podgórne

Liczba wyświetleń: 954Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS