Urząd Gminy Tarnowo Podgórne

Urząd Gminy Tarnowo Podgórne

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: wielkopolskie

Urząd Gminy Tarnowo Podgórne

Filia Przeźmierowo Urzędu Gminy Tarnowo Podgórne. Tarnowo Podgórne urząd gminy godziny otwarcia, kontakt, telefon. Wójt gminy Tarnowo Podgórne.

Urząd Gminy Tarnowo Podgórne kontakt

Urząd Gminy pełni funkcje podobne do Urzędu Miasta, jedyną różnicą jest obszar działania. Jak nazwa wskazuje Urząd Gminy obejmuje swoim zasięgiem całą gminę. Dostępnych jest wiele sposobów, które umożliwiają kontakt z Urzędem Gminy Tarnowo Podgórne. Interesanci mogą skorzystać z poczty elektronicznej, lub skontaktować się przez telefon. Warto wiedzieć, że Urząd Gminy Tarnowo Podgórne kontakt mailowy umożliwia jedynie osobom które zastosują się do zaleceń. Należy pamiętać, aby wiadomość była opatrzona tematem, a także zawierała, imię, nazwisko oraz adres zamieszkania nadawcy. Oczywiście istnieje możliwość wysłania wiadomości bez podawania danych, jednak pracownicy nie przetwarzają anonimowych zapytań mailowych. Dla osób które zdecydują się skorzystać z telefonu, warto wspomnieć, że Urząd Gminy Tarnowo Podgórne kontakt możliwy jest w godzinach otwarcia.

Adres: ul. Poznańska 115, 62-080 Tarnowo Podgórne
Telefon: 61 89 59 200
Fax: 61 8146 – 118
E-mail: [email protected]

Tarnowo Podgórne wójt

E-mail: [email protected]

Na czele instytucji stoi wójt gminy Tarnowo Podgórne. Do jego obowiązków można zaliczyć reprezentacje gminy, a także organizuje pracę całego Urzędu Gminy, rozdziela obowiązki. Chcąc skontaktować się z Wójtem Gminy Tarnowo Podgórne, zaleca się skorzystać z poczty elektronicznej. Istnieje możliwość osobistego spotkania z przedstawicielem, jednak w tym celu należy skontaktować się z sekretariatem i omówić możliwość oraz szczegóły spotkania. Dodatkową możliwością przygotowaną przez Urząd Gminy Tarnowo Podgórne, jest możliwość przesłania zapytania do wójta poprzez formularz kontaktowy. 

Urząd Gminy Tarnowo Podgórne filia Przeźmierowo

Biorąc pod uwagę, iż zasięg gminy jest znacznie większy w porównaniu do miasta, uruchomiono filię Urzędu Gminy Tarnowo Podgórne w Przeźmierowie. Takie rozwiązanie jest wygodne dla interesantów niemieszkających w okolicy siedziby głównej instytucji. Oczywiście pracownicy filii również obsługują kontakt z petentami, zarówno telefonicznie jak i mailowo.

Adres: ul. Orzechowa 1, 62-081 Przeźmierowo
E-mail: [email protected]
Telefon: 61 22 758 72/73

Liczba wyświetleń: 3040Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS