Wydział Komunikacji Września

Kategoria: Wydział Komunikacji

Województwo: wielkopolskie

Wydział Komunikacji Września

Wydanie prawa jazdy przez Wydział Komunikacji w Wrześni. Jak zarejestrować oraz wyrejestrować pojazd w Wydziale Komunikacji Września?

Września Wydział Komunikacji kontakt

Interesanci, którzy chcą się czegoś dowiedzieć nie muszą udawać się osobiście do siedziby wydziału komunikacji Wrześni. Mogą wykorzystać udostępniany przez Wydział Komunikacji Września kontakt zdalny. Istnieje kilka sposobów uzyskania wsparcia ze strony urzędników.

Istnieje możliwość wykonania połączenia telefonicznego lub przesłania zapytania w postaci maila. Jeśli sprawa jest pilna należy skorzystać z podanego numeru telefonu Wydziału Komunikacji w Wrześni. Ten kanał kontaktowy jest uznawany za najszybszy. Wszystkie dane, a także godziny otwarcia instytucji udostępnione zostały powyżej. Wydział Komunikacji Września kontakt poprzez pocztę elektroniczną traktuje równie poważnie jak konsultacje telefoniczne. Warto jednak pamiętać, że w tym przypadku czas oczekiwania na wiadomość zwrotną jest dłuższy.

Wydział Komunikacji Września rezerwacja wizyty

Odpowiednim wyborem, aby uniknąć długiego czekania w kolejce będzie możliwa w jednostce, którą jest Wydział Komunikacji Września rezerwacja wizyty. Mieszkańcy mogą to wykonać telefonicznie, a także przez internet. Umawianie wizyty online jest aktualnie coraz bardziej popularne.

Kontakt Wydział Komunikacji Września

Adres: Chopina 10, 62-300 Września

Telefon: 61 640 44 07, 61 640 44 08

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Wydział Komunikacji Września:

  • Poniedziałek 8:30-15:30
  • Wtorek 7:30-14:30
  • Środa 7:30-14:30
  • Czwartek 7:30-14:30
  • Piątek 7:30-14:30

Wydział Komunikacji Września

Udając się do Wydziału Komunikacji interesanci mogą załatwić wiele różnych spraw, które są związane przede wszystkim z pojazdami. Wydział Komunikacji Września realizuje sprawy z zakresu transportu drogowego, ruchu drogowego oraz zarządzania ruchem na drogach publicznych. Jeśli chodzi o transport drogowy, to pracownicy Wydziału Komunikacji Wrześni wydają zezwolenia, zaświadczenia, a także licencje na kierowanie pojazdami. Mają oni możliwość zatrzymania prawa jazdy oraz wydają decyzję o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami.

Ten wydział prowadzi również ewidencje i kontrolę Stacji Kontroli Pojazdów oraz Ośrodków Szkolenia Kierowców. Wydaje uprawnienia dla wykładowców, a także instruktorów nauki jazdy.

Wydział Komunikacji Września rejestracja pojazdu

Każda osoba, która zakupiła pojazd ma obowiązek jego zarejestrowania. Cały proces można wykonać po przedstawieniu dokumentu tożsamości, dowodu własności pojazdu, zaświadczenia ważności badania technicznego, a także dokumentów rejestracyjnych. Jeśli rejestracji dokonuje współwłaściciel lub osoba upoważniona należy koniecznie przedstawić dokument pełnomocnictwa. Wykonywana przez Wydział Komunikacji Września rejestracja pojazdu wymaga uiszczenia opłaty.

Wydział Komunikacji Września PKK

Profil Kandydata na Kierowcę musi otrzymać każda osoba starająca się o prawo jazdy. Jest to unikalny numer, który jest indywidualnie przypisany do konkretnego petenta. Aby uzyskać w jednostce, jaką jest Wydział Komunikacji Września PKK należy złożyć wniosek o wydanie o jego przyznanie. Wraz z dokumentem konieczne jest przedstawienie orzeczenia lekarskiego, czy też zdjęcia które w późniejszym czasie znajdzie się w prawie jazdy. Uzyskany w Wydziale Komunikacji Wrześni PKK jest ważny zarówno w szkole jazdy jak i przy ustalaniu terminów egzaminów państwowych. 

Mapa Wydział Komunikacji Września

Liczba wyświetleń: 492Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS