Urząd Miasta Września – UM w Wrześni

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: wielkopolskie

Urząd Miasta Września – UM w Wrześni

Urząd Miasta Września godziny otwarcia, adres. Września Urząd Miasta kontakt, telefon, numer e-mail. Wydziały Urzędu Miasta Wrześni.

Urząd Miasta Września telefon

Udostępniany przez Urząd Miasta Września telefon to najszybszy kanał kontaktowy, który umożliwia petentom natychmiast uzyskać potrzebne informacje oraz odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. Kontakt telefoniczny to nie jedyny sposób na otrzymanie potrzebnych danych. Interesanci mają też możliwość skorzystania z podanego adresu e-mail. Wiadomość mailowa powinna zawierać treść, która bardzo szczegółowo opisuje zaistniałą sytuację. Kontakt z Urzędem Miasta Wrześni możliwy jest wyłącznie w godzinach otwarcia.

Urząd Miasta Września godziny otwarcia

Wszystkie zainteresowane osoby obsługiwane są przez pracowników instytucji w godzinach jej otwarcia. W soboty oraz niedziele petenci nie są obsługiwani przez Urząd Miasta Wrześni. Należy wiedzieć, że Urząd Miasta Września godziny otwarcia udostępnia na stronie internetowej i każda osoba ma do nich wgląd.

Kontakt Urząd Miasta Września

Adres: ul. Ratuszowa 1, 62-300 Września

Telefon: 61 640 40 40,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Września:

  • poniedziałek 8:00-16:00
  • wtorek 7:30-15:00
  • środa 7:30-15:00
  • czwartek 7:30-15:00
  • piątek 7:30-15:00

Urząd Miasta w Wrześni

Mieszkańcy miasta Wrześni wszelkie sprawy mogą załatwić w jednostce administracyjnej, jaką jest Urząd Miasta w Wrześni. Zajmuje się on przede wszystkim sprawami publicznymi, a także administracyjnymi.

Urząd Miasta Września odpowiada za zarządzanie budynkami i nieruchomościami oraz za utrzymanie czystości. Instytucja prowadzi wszelkie sprawy społeczne oraz sprawuje opiekę nad mieszkańcami.

Jak wyrobić dowód osobisty w Urzędzie Miasta Wrześni?

W Urzędzie Miasta Wrześni istnieje możliwość uzyskania dowodu osobistego. W tym celu należy złożyć osobiście w urzędzie odpowiedni wniosek. Do wniosku, powinna zostać również dołączona jedna fotografia w kolorze, która posiada odpowiednie wymiary. Całą procedurę wyrabiania dowodu osobistego można wykonać w formie elektronicznej, jeśli jest on przeznaczony dla dziecka poniżej dwunastego roku życia. Urząd Miasta Września dowody osobiste wydaje w ciągu trzydziestu dni, które są liczone od daty złożenia wniosku w Wydziale Spraw Obywatelskich.

Mapa Urząd Miasta Września

Liczba wyświetleń: 527Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS