Drugi Urząd Skarbowy Katowice

Drugi Urząd Skarbowy Katowice

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: śląskie

Drugi Urząd Skarbowy Katowice

Aktualny kontakt Dugi Urząd Skarbowy w Katowicach. II Urząd Skarbowy Katowice godziny otwarcia, konta bankowe, telefony kontaktowe dla podatników.

Drugi Urząd Skarbowy Katowice kontakt

W Katowicach poza I Urzędem Skarbowym dostępny jest również Drugi Urząd Skarbowy Katowice. Instytucja swoją siedzibę posiada zlokalizowaną przy ulicy Paderewskiego 32B. Drugi Urząd Skarbowy Katowice kontakt z podległymi pod jego zasięg terytorialny realizują zarówno drogą telefoniczną jak i mailową. Warto pamiętać, aby kontaktować się z obsługą podatnika w godzinach pracy Drugiego Urzędu Skarbowego w Katowicach.

Drugi Urząd Skarbowy Katowice adres: ul. Paderewskiego 32B, 40-282 Katowice
Telefon: +48 32 358 16 00 lub +48 32 358 17 00
Fax: +48 32 358 17 51
E-mail: [email protected]

Drugi Urząd Skarbowy Katowice telefon

Kontakt telefoniczny z Drugim Urzędem Skarbowym w Katowicach jest możliwy nie tylko z sekretariatem, ale również bezpośrednio ze stanowiskiem obsługującym dane formalności.

Rozliczenia emerytów i rencistów: 32 358 16 98

Warto również skontaktować się telefonicznie z sekretariatem Drugiego Urzędu Skarbowego w Katowicach w celu uzyskania aktualnych numerów kont instytucji.

II Urząd Skarbowy Katowice zasięg terytorialny

Poprzez rejonizację, która obejmuje wszystkie urzędy skarbowe w Polsce, również Drugi Urząd Skarbowy w Katowicach obsługuje jedynie interesantów zamieszkujących wybrane części miasta. Warto wiedzieć, że wykaz ulic Drugi Urząd Skarbowy Katowice udostępniony jest w formie PDF. Drugi Urząd Skarbowy Katowice zasięg terytorialny może okazać się przydatny dla osób, które nie wiedza, do jakiej instytucji się zgłosić w celu realizacji formalności związanych z podatkami.

Drugi Urząd Skarbowy Katowice godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta w II Urzędzie Skarbowym w Katowicach jest prowadzona przez urzędników jedynie w dni robocze. Godziny otwarcia Drugiego Urzędu Skarbowego w Katowicach od wtorku do piątku to 8:00-14:30. W poniedziałki czas pracy instytucji został wydłużony do godziny 18:00.

poniedziałek 8:00-18:00
wtorek-piątek 8:00-14:30

Liczba wyświetleń: 2639Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS