Pierwszy Urząd Skarbowy Częstochowa

Pierwszy Urząd Skarbowy Częstochowa

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: śląskie

Pierwszy Urząd Skarbowy Częstochowa

Pierwszy Urząd Skarbowy Częstochowa telefony, kontakt. Zasięg terytorialny I Urzędu Skarbowego w Częstochowie. Godziny otwarcia 1 Urzędu Skarbowego Częstochowa.

I Urząd Skarbowy Częstochowa

W Częstochowie przy ulicy Filomatów 18/20 mieście się Pierwszy Urząd Skarbowy. Przed wizytą w tym oddziale Krajowej Administracji Skarbowej, warto znać informacje na temat możliwych do zrealizowania formalności. Przydatne mogą okazać się również godziny otwarcia Pierwszego Urzędu Skarbowego w Częstochowie, a także adres instytucji. 

Warto pamiętać, że Pierwszy Urząd Skarbowy Częstochowa druki do wypełnienia dla petentów udostępnia na swojej stronie. Niektóre z dokumentów można pobrać, uzupełnić samodzielnie w domu, a następnie dostarczyć do US. Większość z pobranych dokumentów I Urząd Skarbowy Częstochowa przyjmuje online poprzez ePUAP. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie ma potrzeby osobistej wizyty.

1 Urząd Skarbowy Częstochowa kontakt

Aby skontaktować się z I Urzędem Skarbowym w Częstochowie, zaleca się skorzystanie z poniższych danych kontaktowych. Kontakt obsługiwany jest głównie telefonicznie. Jest to najszybsza metoda uzyskania wsparcia, jednak ze względu na okresowe zainteresowanie, czas oczekiwania na połączenie może być wydłużony. Oczywiście Pierwszy Urząd Skarbowy Częstochowa kontakt prowadzi również mailowo. Jedyną kwestią o jakiej należy pamiętać podczas przesyłania zapytania do instytucji jest odpowiednie podpisanie wiadomości, a także opatrzenie jej tematem. W placówce 1 Urząd Skarbowy Częstochowa adres korespondencyjny nie różni się od adresu siedziby.

Adres: ul. Filomatów 18/20, 42-217 Częstochowa
Telefon: +48 34 329-01-00
Fax: +48 34 325-57-70
E-mail: [email protected]

Pierwszy Urząd Skarbowy Częstochowa Filomatów – dzięki podaniu frazy w nawigacji GPS, można poznać najszybszą trasę do instytucji. Istnieje również możliwość transportu z wykorzystaniem komunikacji miejskiej.

Rezerwacje wizyt I Urząd Skarbowy Częstochowa

Stacjonarne wizyty w US, muszą zostać poprzedzone rezerwacją wizyty. Petent zobowiązany jest do wcześniejszego umówienia terminu spotkania. Można dokonać tego telefonicznie pod numerem 34 32 90 750. Należy dodać, że istnieje wygodniejszy sposób rezerwacji terminu wizyty w Pierwszym Urzędzie Skarbowym w Częstochowie. Uzgodnienie terminu online pozwala na wgląd do wszystkich dostępnych terminów, a także dokładnych godzin. Niezależnie od wyboru sposobu, należy pamiętać, iż Pierwszy Urząd Skarbowy Częstochowa rezerwacje wizyt respektuje, nie ma możliwości spotkania z pracownikiem instytucji bez uprzedniego dokonania omówionych wcześniej kroków.

Telefon: 34 32 90 750

1 Urząd Skarbowy Częstochowa godziny otwarcia

W celu skontaktowania się telefonicznie z I US w Częstochowie najpierw należy zapoznać się z godzinami otwarcia instytucji. Ta sama procedura dotyczy petentów którzy planują odwiedzić instytucje osobiście. 1 Urząd Skarbowy Częstochowa godziny otwarcia swoje godziny ustalił zgodnie z poszanowaniem praw pracowników oraz potrzeb petentów. 

poniedziałek 8:00-18:00
wtorek-piątek 8:00-14:30

Urząd Skarbowy I Częstochowa zasięg terytorialny

Zasięg terytorialny Pierwszego Urzędu Skarbowego w Częstochowie różni się w zależności od realizowanych spraw. Dla osób związanych z podatkiem akcyzowym, podatkiem od niektórych paliw kopalnych, podatkiem od kier oraz opłata paliwową Pierwszy Urząd Skarbowy w Częstochowie jest właściwy dla mieszkańców powiatu częstochowskiego, kłobuckiego, lublinieckiego, myszkowskiego, zawierciańskiego oraz miasta Częstochowa.

Dla pozostałych spraw w instytucji Urząd Skarbowy I Częstochowa zasięg terytorialny obejmuje zachodnią część miasta Częstochowa na prawach powiatu oraz gminy:

  • Blachownia
  • Kamienica Polska
  • Konopiska
  • Mykanów
  • Poczesna
  • Starcza.

Liczba wyświetleń: 1824Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS